Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2019, 10:50

autor: fixumdyrdum

Wyciekła beta Halo: Reach. Jeśli zagracie, dostaniecie bana

Beta Halo: Reach na PC trafiła do nielegalnej dystrybucji. Pobranie lub granie w kopię testowej wersji grozi banem na konto i wszystkie gry dewelopera – także te, które jeszcze nie powstały.

Bany już w drodze! / Źródło: Halo - Wyciekła beta Halo: Reach. Jeśli zagracie, dostaniecie bana - wiadomość - 2019-07-01
Bany już w drodze! / Źródło: Halo

Nie dalej, jak 2 dni temu pisaliśmy, że ruszyły zamknięte testy pecetowej wersji Halo: Reach. U jednyego z testerów najprawdopodobniej odezwał się pierwiastek przedsiębiorczości, i beta jest już dostępna dla każdego. Jeśli korci Was, żeby pograć – nie dajcie się zwieść pokusie. Jak zapowiedział Tyler Davis ze studia 343 Industries, każde pobranie lub zagranie w nielegalną kopię skończy się banem. Dotkliwym banem – na konto i wszystkie gry dewelopera, obecne i przyszłe. Nie wiadomo, czy obejmie on również wersję Halo: Reach na Xboxa.

Zamknięta beta trwała od 29 czerwca do dziś i nie obyło się bez kontrowersji. Do testów zaproszono tylko tysiąc osób, pojawiły się więc głosy o faworyzowaniu „krewnych i znajomych królika”. 343 Industries odpowiedziało na zarzuty zapewniając, że w planach są kolejne, już większe testy. Kiedy? – zapytacie. Twórcy podpowiadają:

Jak już wiele razy mówiliśmy, będzie gotowa, kiedy będzie gotowa.

Halo: Reach to pierwszy element (albo raczej prequel) Halo: The Master Chief Collection, której części będą się ukazywać chronologicznie. W skład kolekcji wejdą jeszcze kolejno Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2, Halo 3 i i Halo 3: ODST oraz Halo 4. Na konkretne daty trzeba będzie poczekać. Na razie wiemy tylko, że premiera prequela planowana jest na koniec tego roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.