Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2019, 10:22

autor: Adrian Werner

Rebel Galaxy Outlaw - świeży gameplay z kosmiczną walką

Zespół Double Damage Games udostępnił prawie ośmiominutowy gameplay z Rebel Galaxy Outlaw. Materiał koncentruje się głównie na walce statków kosmicznych.

REBEL GALAXY OUTLAW W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Double Damage Games
  2. Wydawca: Double Damage Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, Switch, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

Studio Double Damage Games nadal nie zdradziło daty premiery Rebel Galaxy Outlaw, czyli prequela udanej produkcji z 2015 roku. Zespół regularnie udostępnia za to świeże materiały wideo z tego projektu.

Najnowszy filmik oferuje trwającą prawie osiem minut prezentację rozgrywki. Możemy zobaczyć w nim trochę eksploracji kosmosu, ale materiał koncentruje się przede wszystkim na walce. Podczas nagrywania gameplaya korzystano ze sterowania za pomocą myszki i klawiatury, ale gra pozwoli również na zabawę padem.

 Rebel Galaxy Outlaw ma się ukazać w tym roku. - Rebel Galaxy Outlaw - świeży gameplay z kosmiczną walką - wiadomość - 2019-07-01
Rebel Galaxy Outlaw ma się ukazać w tym roku.

W przeciwieństwie do poprzedniej części serii, która pozwalała jedynie na loty w dwóch wymiarach, kontynuacja postawiła na pełne 3D i sądząc po gameplayu, ta zmiana wyszła na dobre walce. Ponadto, w przeciwieństwie do większości produkcji tego typu, gra Rebel Galaxy Outlaw będzie posiadała bardzo ekspresyjną bohaterkę, regularnie komentującą wydarzenia i potrafiącą np. pokazać wrogom środkowy palec.

Przypomnijmy, że Rebel Galaxy Outlaw powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera planowana jest na ten rok, ale na razie autorzy nie podali dokładnego terminu. Na pecetach przez pierwszy rok produkcję kupimy wyłącznie w Epic Games Store.

Warto na koniec wspomnieć, że w zeszłym tygodniu autorzy wypuścili inny filmik, pokazujący imponujące możliwości systemu modyfikacji wyglądu statków, pozwalającego m.in. namalować dowolny obraz na kadłubie.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rebel Galaxy Outlaw

Rebel Galaxy Outlaw