Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2019, 10:22

Rebel Galaxy Outlaw - świeży gameplay z kosmiczną walką

Zespół Double Damage Games udostępnił prawie ośmiominutowy gameplay z Rebel Galaxy Outlaw. Materiał koncentruje się głównie na walce statków kosmicznych.

REBEL GALAXY OUTLAW W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Double Damage Games
  2. Wydawca: Double Damage Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, Switch, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

Studio Double Damage Games nadal nie zdradziło daty premiery Rebel Galaxy Outlaw, czyli prequela udanej produkcji z 2015 roku. Zespół regularnie udostępnia za to świeże materiały wideo z tego projektu.

Najnowszy filmik oferuje trwającą prawie osiem minut prezentację rozgrywki. Możemy zobaczyć w nim trochę eksploracji kosmosu, ale materiał koncentruje się przede wszystkim na walce. Podczas nagrywania gameplaya korzystano ze sterowania za pomocą myszki i klawiatury, ale gra pozwoli również na zabawę padem.

 Rebel Galaxy Outlaw ma się ukazać w tym roku. - Rebel Galaxy Outlaw - świeży gameplay z kosmiczną walką - wiadomość - 2019-07-01
Rebel Galaxy Outlaw ma się ukazać w tym roku.

W przeciwieństwie do poprzedniej części serii, która pozwalała jedynie na loty w dwóch wymiarach, kontynuacja postawiła na pełne 3D i sądząc po gameplayu, ta zmiana wyszła na dobre walce. Ponadto, w przeciwieństwie do większości produkcji tego typu, gra Rebel Galaxy Outlaw będzie posiadała bardzo ekspresyjną bohaterkę, regularnie komentującą wydarzenia i potrafiącą np. pokazać wrogom środkowy palec.

Przypomnijmy, że Rebel Galaxy Outlaw powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera planowana jest na ten rok, ale na razie autorzy nie podali dokładnego terminu. Na pecetach przez pierwszy rok produkcję kupimy wyłącznie w Epic Games Store.

Warto na koniec wspomnieć, że w zeszłym tygodniu autorzy wypuścili inny filmik, pokazujący imponujące możliwości systemu modyfikacji wyglądu statków, pozwalającego m.in. namalować dowolny obraz na kadłubie.

  1. Oficjalna strona gry