Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2019, 13:30

Harry Potter na kadłubie statku? W Rebel Galaxy Outlaw będzie to możliwe

Studio Double Damage Games wypuściło nowy materiał wideo z Rebel Galaxy Outlaw. Autorzy zademonstrowali w nim system modyfikacji wyglądu statków poprzez wykorzystanie go do umieszczenia na kadłubie wizerunku Harry’ego Pottera.

REBEL GALAXY OUTLAW W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Double Damage Games
  2. Wydawca: Double Damage Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, Switch, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

Jedną z atrakcji Rebel Galaxy Outlaw, czyli prequela udanej produkcji z 2015 roku, ma być potężny system modyfikowania wyglądu statków. Aby pokazać jego możliwości, autorzy przygotowali materiał wideo, w którym za pomocą tych narzędzi umieścili na kadłubie portret Harry’ego Pottera.

System modyfikowania wyglądu statków w Rebel Galaxy Outlaw przypomina bardziej program graficzny niż to, co oferuje większość innych gier. Dzięki niemu gracze będą mogli swobodnie rysować, wykorzystując liczne przydatne narzędzia i funkcje. W praktyce na kadłubie będzie więc można umieścić co tylko dusza zapragnie.

W Rebel Galaxy Outlaw zagramy w tym roku. - Harry Potter na kadłubie statku? W Rebel Galaxy Outlaw będzie to możliwe - wiadomość - 2019-06-27
W Rebel Galaxy Outlaw zagramy w tym roku.

Oczywiście modyfikowanie statków nie ograniczy się do ich wyglądu. Gracze otrzymają również możliwość wymiany uzbrojenia, pancerzy oraz podzespołów i części. Sami zdecydujemy, czy przeobrazić naszą jednostkę np. w galaktyczną ciężarówkę, służącą głównie do transportu towarów, czy też uczynić z niej myśliwiec.

Przypomnijmy, że Rebel Galaxy Outlaw zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera ma nastąpić w tym roku, ale na razie autorzy nie są w stanie podać dokładnego terminu. Na PC tytuł przez pierwszy rok dostępny będzie wyłącznie przez Epic Games Store.

Warto wspomnieć, że pierwszą część serii, czyli Rebel Galaxy, można obecnie zdobyć za darmo w serwisie Epic Games Store. Oferta dobiegnie końca jutro po południu, więc zainteresowanym doradzamy pośpiech.

  1. Oficjalna strona gry