Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2016, 14:30

autor: YouRec

World of Warcraft - aktualizacja Return to Karazhan już dostępna

Pierwsza i jednocześnie naprawdę duża aktualizacja do World of Warcraft: Legion jest już dostępna. Uaktualnienie zatytułowane Return to Karazhan wprowadza dużo nowej zawartości i zmian w systemie PVP.

Nadeszła pierwsza duża aktualizacja do World of Warcraft: Legion, zapowiedziana podczas tegorocznych targów gamescom w Kolonii. Patch noszący nazwę Return to Karazhan poza nostalgicznym powrotem do ikonicznej lokacji Karazhanu, wprowadza potężną liczbę zmian i nowości. Wybraliśmy i opisaliśmy dla Was te najważniejsze.

  • Dotychczasowy 10-osobowy rajd, znany jako Wieża Karazahan, stanie się rozległym lochem, w którym 5-osobowa drużyna stanie do walki z ośmioma bossami na najwyższym poziomie trudności (Mythic). Stary rajd dalej będzie dostępny;
  • Blizzard przygotował nowy rajd zatytułowany Trial of Valor, który opowie graczom historię terenów Stormheim. Do pokonania będzie trzech bossów (Odyn, Guarm i Helya); poziomy Normal i Heroic będą dostępne od 8 listopada, z kolei poziom Mythic oraz funkcja Raid Finder od 15 listopada;
  • Aktualizacja dotyczy także miasta Suramar, domu nocnych elfów, dodając do zawartości questy, w których zgłębimy historię tej krainy. Zadania będą odblokowywały się na przestrzeni dziewięciu tygodni. Wykonanie wszystkich zaowocuje otrzymaniem nowego wierzchowca;
  • Return to Karazhan opowie także o tym, jaki Helya ma wpływ na Broken Isles, oferując nowy Helarjar World Quest. Na wybrzeżach wspomnianej lokacji przyjdzie nam również walczyć z nowym „dinozauropodobnym” przeciwnikiem – Falcosaurem (stworki mogą służyć także jako wierzchowce albo towarzysze). Będą z nich wypadać jajka i pióra, potrzebne do nowych przepisów.
Tematyka aktualizacji obraca się wokół Medivha, maga odpowiedzialnego za sprowadzenie Orków do Azeroth. - World of Warcraft - aktualizacja Return to Karazhan już dostępna - wiadomość - 2016-10-26
Tematyka aktualizacji obraca się wokół Medivha, maga odpowiedzialnego za sprowadzenie Orków do Azeroth.

Zmiany dotyczą także systemu PVP. Twórcy zadecydowali, że Artifact Power zostanie zwiększony w walkach między graczami. Co więcej, bonus, który otrzymywaliśmy w postaci punktów honoru za pierwsze zwycięstwo w losowym Battlegroundzie, został rozszerzony do aren: 2 na 2, 3 na 3, a także Skirmishes i Rated Battlegrounds. Dodatkową nagrodą będzie spory bonus w postaci Artifact Power. Poza tym każda wygrana na arenach Battleground i Rated Battleground będzie nagradzana częścią jakiegoś wyposażenia.

World of Warcraft: Legion w dniu premiery (30 sierpnia) sprzedał się w liczbie 3,3 miliona egzemplarzy. Natychmiast zyskał uznanie graczy, potwierdzając, że Blizzard nadal pozostaje królem gatunku MMORPG. Uważacie, że zmiany i nowości w patchu 7.1 jeszcze bardziej uatrakcyjnią grę? Pełną listę modyfikacji znajdziecie tutaj.

World of Warcraft - aktualizacja Return to Karazhan już dostępna - ilustracja #2

World of Warcraft: Legion to szóste rozszerzenie do kultowej gry MMORPG World of Warcraft firmy Blizzard. Fabuła kontynuuje historię zapoczątkowaną w poprzednim dodatku. Azeroth, stojąc w obliczu kolejnej inwazji Płonącego Legionu, może liczyć wyłącznie na pomoc graczy, którzy muszą powstrzymać Gul’dana, zanim siłom zła uda się ostatecznie przypieczętować zwycięstwo.