Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2016, 14:30

autor: YouRec

World of Warcraft - aktualizacja Return to Karazhan już dostępna

Pierwsza i jednocześnie naprawdę duża aktualizacja do World of Warcraft: Legion jest już dostępna. Uaktualnienie zatytułowane Return to Karazhan wprowadza dużo nowej zawartości i zmian w systemie PVP.

Nadeszła pierwsza duża aktualizacja do World of Warcraft: Legion, zapowiedziana podczas tegorocznych targów gamescom w Kolonii. Patch noszący nazwę Return to Karazhan poza nostalgicznym powrotem do ikonicznej lokacji Karazhanu, wprowadza potężną liczbę zmian i nowości. Wybraliśmy i opisaliśmy dla Was te najważniejsze.

  • Dotychczasowy 10-osobowy rajd, znany jako Wieża Karazahan, stanie się rozległym lochem, w którym 5-osobowa drużyna stanie do walki z ośmioma bossami na najwyższym poziomie trudności (Mythic). Stary rajd dalej będzie dostępny;
  • Blizzard przygotował nowy rajd zatytułowany Trial of Valor, który opowie graczom historię terenów Stormheim. Do pokonania będzie trzech bossów (Odyn, Guarm i Helya); poziomy Normal i Heroic będą dostępne od 8 listopada, z kolei poziom Mythic oraz funkcja Raid Finder od 15 listopada;
  • Aktualizacja dotyczy także miasta Suramar, domu nocnych elfów, dodając do zawartości questy, w których zgłębimy historię tej krainy. Zadania będą odblokowywały się na przestrzeni dziewięciu tygodni. Wykonanie wszystkich zaowocuje otrzymaniem nowego wierzchowca;
  • Return to Karazhan opowie także o tym, jaki Helya ma wpływ na Broken Isles, oferując nowy Helarjar World Quest. Na wybrzeżach wspomnianej lokacji przyjdzie nam również walczyć z nowym „dinozauropodobnym” przeciwnikiem – Falcosaurem (stworki mogą służyć także jako wierzchowce albo towarzysze). Będą z nich wypadać jajka i pióra, potrzebne do nowych przepisów.
Tematyka aktualizacji obraca się wokół Medivha, maga odpowiedzialnego za sprowadzenie Orków do Azeroth. - World of Warcraft - aktualizacja Return to Karazhan już dostępna - wiadomość - 2016-10-26
Tematyka aktualizacji obraca się wokół Medivha, maga odpowiedzialnego za sprowadzenie Orków do Azeroth.

Zmiany dotyczą także systemu PVP. Twórcy zadecydowali, że Artifact Power zostanie zwiększony w walkach między graczami. Co więcej, bonus, który otrzymywaliśmy w postaci punktów honoru za pierwsze zwycięstwo w losowym Battlegroundzie, został rozszerzony do aren: 2 na 2, 3 na 3, a także Skirmishes i Rated Battlegrounds. Dodatkową nagrodą będzie spory bonus w postaci Artifact Power. Poza tym każda wygrana na arenach Battleground i Rated Battleground będzie nagradzana częścią jakiegoś wyposażenia.

World of Warcraft: Legion w dniu premiery (30 sierpnia) sprzedał się w liczbie 3,3 miliona egzemplarzy. Natychmiast zyskał uznanie graczy, potwierdzając, że Blizzard nadal pozostaje królem gatunku MMORPG. Uważacie, że zmiany i nowości w patchu 7.1 jeszcze bardziej uatrakcyjnią grę? Pełną listę modyfikacji znajdziecie tutaj.

World of Warcraft - aktualizacja Return to Karazhan już dostępna - ilustracja #2

World of Warcraft: Legion to szóste rozszerzenie do kultowej gry MMORPG World of Warcraft firmy Blizzard. Fabuła kontynuuje historię zapoczątkowaną w poprzednim dodatku. Azeroth, stojąc w obliczu kolejnej inwazji Płonącego Legionu, może liczyć wyłącznie na pomoc graczy, którzy muszą powstrzymać Gul’dana, zanim siłom zła uda się ostatecznie przypieczętować zwycięstwo.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.