Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 listopada 2016, 12:44

autor: Góral

World of Warcraft wkrótce otrzyma aktualizacje 7.1.5 i 7.2: The Tomb of Sargeras

Poznaliśmy plany studia Blizzard Entertainment związane z grą MMO World of Warcraft. Produkcja doczeka się w najbliższym czasie dwóch aktualizacji - mniejszej oznaczonej numerem 7.1.5 i większej 7.2: The Tomb of Sargeras.

Firma Blizzard Entertainment poinformowała podczas BlizzConu o planach rozwoju gry World of Warcraft. Zapowiedziano oczywiście dalsze wsparcie kilkunastoletniej produkcji MMO, która cały czas cieszy się sporym zainteresowaniem. W związku z tym wkrótce na publiczne serwery testowe trafią aktualizacje 7.1.5 i 7.2: The Tomb of Sargeras.

World of Warcraft wkrótce otrzyma aktualizacje 7.1.5 i 7.2: The Tomb of Sargeras - ilustracja #1

Patch 7.1.5

W patchu pojawi się sześć lochów Timewalking z Mists of Pandaria: Temple of Jade Serpent, Stormstout Brewery, Shado-Pan Monastery, Gate of the Setting Sun, Mogu’shan Palace i Siege of Niuzao Temple. W ramach trzeciego sezonu Brawler’s Guild zmierzymy się z szeregiem nowych bossów oraz weźmiemy udział w kolejnych raidach. Natomiast Blade’s Edge Arena doczeka się aktualizacji, która sprawi, że mapa będzie lepiej pasować do reszty świata.

Na osobny akapit zasługuje Micro-Holidays, czyli specjalne wydarzenia, które w odróżnieniu od innych eventów, nie będą trwały przez kilka tygodni, a np. tylko przez jeden dzień. Deweloperzy stwierdzili, że będą to rozmaite formy aktywności, które mają nas po prostu bawić – od walki o cenne nagrody będą większe wydarzenia. Poza tym w patchu 7.1.5 pojawią się jeszcze zmiany w klasach postaci.

World of Warcraft wkrótce otrzyma aktualizacje 7.1.5 i 7.2: The Tomb of Sargeras - ilustracja #2

Patch 7.2: The Tomb of Sargeras

Najbliższa przyszłość WoW-a:
  • patch 7.1.5 z nowymi lochami, wydarzeniami Micro-Holidays i nie tylko;
  • patch 7.2: The Tomb of Sargeras z raidem, kontynuacją kampanii Class Order na Broken Shore i trybem PvP Brawl.

Opisana wcześniej aktualizacja, choć zawiera całkiem sporo elementów, określana jest przez Blizzard mianem niewielkiego patcha. Dużym będzie ten oznaczony numerem 7.2. Wprowadzi on do produkcji m.in. kontynuację kampanii Class Order na Broken Shore, w której pojawi się nowa frakcja Armies of Legionfall. Naszym zadaniem będzie zbudowanie bazy i przeprowadzenie ataku na Legion. Poza tym otrzymamy nowe budynki, wyzwania i nie tylko, a ukończenie kampanii zostanie nagrodzone latającym wierzchowcem.

W World of Warcraft zadebiutuje tryb PvP Brawl, czyli Rozróba znana chociażby ze strzelanki Overwatch. Ta forma zabawy wprowadzi do rozgrywki wiele urozmaiceń, które będą dostępne tylko przez tydzień. Doczekamy się m.in. walki w obronie flagi (Instant-Cap Warsong Gulch), nagniemy prawa grawitacji (Gravity Lapse) czy też stoczymy kilka starć przy słabej widoczności (Winter Arathi Basin). Wszystko to uzupełni nowy loch w postaci Cathedral of Eternal Night, raid oraz aktualizacja artefaktów.

Nie ujawniono dokładnej daty premiery patcha 7.2, ale ma się on ukazać na PTR niedługo po aktualizacji 7.1.5.