Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2017, 16:08

autor: Góral

Wolfenstein II: The New Colossus - jeżeli nie lękacie się spoilerów, to obejrzyjcie nowe materiały z rozgrywką

Firma Bethesda udostępniła niedawno mediom grywalne demo strzelanki Wolfenstein II: The New Colossus. Dziś w serwisie YouTube nastąpił zalew krótszych i dłuższych materiałów wideo z rozgrywką.

B.J. Blazkowicz nawet na wózku inwalidzkim stanowi śmiertelne zagrożenie. - Wolfenstein II: The New Colossus - jeżeli nie lękacie się spoilerów, to obejrzyjcie nowe materiały z rozgrywką - wiadomość - 2017-07-27
B.J. Blazkowicz nawet na wózku inwalidzkim stanowi śmiertelne zagrożenie.

Uwaga, spoilery!

W sieci pojawiły się nowe nagrania z FPS-a Wolfenstein II: The New Colossus, prezentujące rozgrywkę z dema udostępnionego wybranym mediom i youtuberom. Materiału jest sporo – wystarczy wpisać w serwisie YouTube nazwę gry, by wyłowić szereg opublikowanych dziś nagrań. Nie będziemy wklejać ich wszystkich, gdyż pokazują mniej więcej to samo, ale poniżej znajdziecie dwa z nich. Możecie na nich obejrzeć chociażby to, jak B.J. Blazkowicz radzi sobie z nazistami w różnych sytuacjach, w tym jeżdżąc na wózku inwalidzkim. Na nagraniach nie znajdziecie może jakichś ogromnych i niewybaczalnych spoilerów, ale jeżeli lubicie odkrywać wszystko sami i kochacie być zaskakiwani, to mimo wszystko zalecamy natychmiastową ewakuację.

Wolfenstein II: The New Colossus ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 27 października bieżącego roku. Co ciekawe, podczas polskiej kampanii promocyjnej firma Cenega, dystrybutor gry, zdecydowała się nie pokazywać swastyk, co można zauważyć chociażby na rodzimej wersji oficjalnej strony produkcji. Na szczęście niedawno wyjaśniono, że sama gra pozostanie nietknięta i „tam, gdzie twórcy przewidzieli pokazanie w grze swastyki, będzie ona pokazana”.