Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2017, 17:48

autor: Lavdrynka

Trzy nowe grywalne postacie w przepustce sezonowej do Wolfenstein II: The New Colossus

Poznaliśmy plany dotyczące dodatkowej zawartości do gry Wolfenstein II: The New Colossus. Przepustka sezonowa obejmie cztery rozszerzenia, w których spotkamy się z trzema nowymi, grywalnymi postaciami.

Skoro po nowym zwiastunie wiemy już, czy naziści lubią truskawkowe shaki i wiemy także, co Cenega myśli o swastykach w grze, Bethesda Softworks zdradza jeszcze kilka innych nowinek związanych z Wolfenstein II: The New Colossus. Ogłoszono plany związane z dodatkową zawartością zaplanowaną dla nowej odsłony bestsellerowej strzelanki. Przepustka sezonowa, zatytułowana The Freedom Chronicles, obejmie cztery nowe historie; wcielimy się w nich w trzy nowe postacie, pozwalając B. J. Blazkowiczowi zająć się swoimi sprawami związanymi ze wzniecaniem amerykańskiej rewolucji. Każdy z bohaterów będzie oczywiście posiadał swoje unikalne zdolności oraz charakterystykę, każdy ma też swój front do rozpracowania.

W przepustce sezonowej do Wolfenstein II: The New Colossus poznamy nowe grywalne postacie - ilustracja #1

Pierwsza historia z paczki DLC – Episode Zero – zapozna nas z całą trójką postaci: Josephem Stallionem (czyżby rodzie byli fanami Stalina?), Jessicą Valiant oraz Geraldem Wilkinsem. Wszyscy walczą w Ruchu Oporu i chętnie przetrzebią nieco szeregi nazistów. Co ciekawe, to DLC zostanie także udostępnione za darmo wszystkim, którzy przedpremierowo zamówią Wolfenstein II: The New Colossus.

W przepustce sezonowej do Wolfenstein II: The New Colossus poznamy nowe grywalne postacie - ilustracja #2

Jakiś czas później do Episode Zero dołączą także trzy kolejne historie, każda poświęcona poszczególnemu bohaterowi. Na początek w The Adventures of Gunslinger Joe jako Joseph Stallion, były rozgrywający futbolu amerykańskiego, przebijemy się przez hordy nazistów od ruin Chicago aż po bezmiar kosmosu. Później poznamy historię The Diaries of Agent Silent Death, gdzie wraz z Jessicą Valiant, dawną agentką OSS, zinfiltrujemy nazistów w Kalifornii, próbując poznać prawdę na temat operacji w San Andreas. Jako ostatnie ukaże się The Amazing Deeds of Captain Wilkins, czyli historia bohaterskiego kapitana Geralda Wilkinsa, który na mroźnej Alasce będzie miał sporo roboty, aby uporać się z nazistami.

W przepustce sezonowej do Wolfenstein II: The New Colossus poznamy nowe grywalne postacie - ilustracja #3

Kiedy będziemy mogli się spodziewać poszczególnych rozszerzeń? Tego jeszcze nie wiemy, wiadomo jednak, że przepustka sezonowa została wyceniona na 25 dolarów, czyli około 85 zł.