Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 lipca 2017, 20:08

autor: "Vergil"

F1 2017 doczeka się kinowej lokalizacji – gra otrzymała też nowy zwiastun

W sieci wylądował nowy zwiastun gry F1 2017, na który składają się sceny wyjęte z właściwej rozgrywki. Oprócz tego jej polski wydawca, czyli firma Techland, poinformował, że dzieło ekipy Codemasters Software doczeka się kinowej lokalizacji.

F1 2017, czyli kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier wyścigowych, nad którym pieczę sprawuje studio Codemasters Software, doczekało się nowego zwiastuna – gracze mogą rzucić okiem na fragmenty rozgrywki pochodzące z wyścigów na nocnym torze miejskim w Monako. Na tym jednak nie kończą się ciekawe informacje na temat omawianej produkcji – jej polski wydawca, czyli firma Techland, poinformował bowiem, że doczeka się ona kinowej polskiej wersji językowej.

Deweloperzy odpowiedzialni za stworzenie F1 2017 twardo trzymali się nieśmiertelnej zasady „bigger, better and more badass”. Otrzymamy zatem rozbudowany tryb kariery oraz szeroki wachlarz innych wariantów rozgrywki, a ścigać się będziemy zarówno na wyżej wspomnianym torze, jak i na dwudziestu czterech innych trasach (których listę zasilą cztery krótkie tory w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Bahrajnie i nieujawnionym dotąd kraju).

No dobrze, a co z bolidami? Oprócz formuł, które uczestniczyły w zmaganiach sezonu 2017 (szerszych i cięższych od swoich starszych odpowiedników, co wymusiło na autorach przebudowanie modelu fizyki – wszystko po to, by zachować właściwy balans pomiędzy przyczepnością opon i aerodynamiką), w nasze ręce trafi również dwanaście klasycznych maszyn. Ponadto „pre-orderowcy” oraz osoby, które zakupią edycję Day One, otrzymają wcześniejszy dostęp do McLarena MP4/4 będącego częścią pakietu F1 2017 Special Edition.

F1 2017 ma być szybką, dynamiczną, a przy tym całkiem ładną produkcją. Jeśli zapowiedzi deweloperów nie rozminą się z rzeczywistością, fani tej dyscypliny powinni być usatysfakcjonowani. - F1 2017 doczeka się kinowej lokalizacji – gra otrzymała też nowy zwiastun - wiadomość - 2017-07-28
F1 2017 ma być szybką, dynamiczną, a przy tym całkiem ładną produkcją. Jeśli zapowiedzi deweloperów nie rozminą się z rzeczywistością, fani tej dyscypliny powinni być usatysfakcjonowani.

Omawiana pozycja zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One – jej premiera została wyznaczona na 25 sierpnia bieżącego roku.