Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2013, 15:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (XCOM: Enemy Within, Age of Empires II HD) 28/10/13

Dziś piszemy m.in. o misjach polegających na obronie baz w XCOM: Enemy Within, dacie premiery dodatku The Forgotten do gry Age of Empires II HD, a także liczbie zarejestrowanych użytkowników w Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Spec Ops: The Line

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Spec Ops: The Line. Dzieło studia Yager Development możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie produkcja kosztuje 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

XCOM: Enemy Within

Studio Firaxis Games potwierdziło, że duży dodatek XCOM: Enemy Within do gry XCOM: Enemy Unknown wprowadzi misje polegające na obronie baz, znane choćby z oryginalnego UFO: Enemy Unknown z 1994 roku. Głównymi przeciwnikami pozostaną obcy, choć początkowo pojawiły się spekulacje, że będzie to niedawno ujawniona ludzka organizacja Exalt. XCOM: Enemy Within zadebiutuje 15 listopada bieżącego roku w Europie i trzy dni wcześniej w Stanach Zjednoczonych na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Obrona baz pojawi się w XCOM: Enemy Within - Wieści ze świata (XCOM: Enemy Within, Age of Empires II HD) 28/10/13 - wiadomość - 2013-10-28
Obrona baz pojawi się w XCOM: Enemy Within

Age of Empires II HD: The Forgotten

Twórcy dodatku Age of Empires II HD: The Forgotten ujawnili, że rozszerzenie do gry Age of Empires II HD zadebiutuje 7 listopada bieżącego roku w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Początkowo projekt istniał jako fanowska modyfikacja, ale ostatecznie przeobrażono go w płatne DLC. Za stworzenie dodatku odpowiadają autorzy moda oraz studio SkyBox Labs z siedzibą w Vancouver.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Firma Square Enix ogłosiła, że w grze Final Fantasy XIV: A Realm Reborn zarejestrowało się do tej pory łącznie półtora miliona użytkowników. Nie wiadomo ile osób bawi się w tym tytule regularnie, jako że chcąc kontynuować rozgrywkę trzeba opłacać abonament. Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra MMO dostępna na PC i PlayStation 3, która w 2014 roku pojawi się także na PlayStation 4.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Batman: Arkham Origins
 2. Castlevania: Lords of Shadow
 3. Contagion
 4. A-Men 2
 5. Drakengard 3
 6. XCOM: Enemy Within
 7. Reset
 8. Khaba

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Yaiba: Ninja Gaiden Z – trailer #2
 2. Octodad: Dadliest Catch – Wedding Bells – gameplay
 3. Solidarność: Menedżer – teaser
 4. Super Mario 3D World – zwiastun rozgrywki #2
 5. Tearaway – trailer #2
 6. Steam Squad – alpha gameplay
 7. A-Men 2 – trailer
 8. Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2 – teaser #2