Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2013, 15:20

autor: Sarge

Call of Duty: Ghosts - wyciekła lista map, trybów i broni z multiplayera

Kilku użytkowników dotarło do listy map, trybów, broni i innych szczegółów na temat gry Call of Duty: Ghosts. Są to niemal pewne informacje, jako że w większości zostały poparte stosownymi zdjęciami pochodzącymi z nadchodzącej produkcji studia Infinity Ward.

Do sieci wyciekła lista map, trybów i broni dostępnych w rozgrywkach sieciowych gry Call of Duty: Ghosts. Oprócz tego poznaliśmy kilka technicznych szczegółów na temat wersji na Xboksa 360.

Wiemy coraz więcej na temat Call of Duty: Ghosts - Call of Duty: Ghosts - wyciekła lista map, trybów i broni z multiplayera - wiadomość - 2013-10-28
Wiemy coraz więcej na temat Call of Duty: Ghosts

Tryby multiplayer

Na początek warto przyjrzeć się trybom sieciowym, które fanom serii są doskonale znane. Użytkownik mute0909 opublikował ich pełną listę wraz z opisami zaczerniętymi z menu gry. Dodatkowo należy wspomnieć o kooperacyjnym trybie Extinction, o którym pisaliśmy kilka godzin temu.

 1. Blitz – gracz musi dostać się do portalu znajdującego się w obszarze odrodzenia przeciwników.
 2. Cranked – zabijanie wrogów przed upływem limitu czasu. Każdy frag resetuje licznik.
 3. Domination – przejmowanie i utrzymywanie flag. Drużyna zdobywa jeden punkt za każde dwie sekundy posiadania konkretnego obszaru. Wygrywa zespół, który pierwszy zdobędzie 200 punktów.
 4. Free-for-All – najprostszy tryb typu „każdy na każdego”, w którym zwycięża gracz z 30 fragami na koncie.
 5. Grind – w tym przypadku należy zdobywać nieśmiertelniki i przenosić je do wskazanego celu.
 6. Hunted – walka o kontrolę nad miejscami zrzutu broni.
 7. Infected – wyeliminowani gracze stają się zainfekowani. Należy przetrwać do momentu wyczerpania limitu czasu.
 8. Kill Confirmed – wariacja na temat typowego Deathmatchu, tyle że punkty naliczają się dopiero po zebraniu nieśmiertelnika.
 9. Search and Destroy – dwa zespoły na zmianę bronią lub próbują zniszczyć wyznaczony cel.
 10. Search and Rescue – zmodyfikowany tryb Search and Destroy, w którym dodatkowo można reanimować towarzyszy poprzez zbieranie nieśmiertelników.
 11. Team Deathmatch – dwa zespoły walczą na śmierć i życie. Wygrywa ten, który pierwszy osiągnie określoną liczbę fragów.

Mapy

Za sprawą użytkownika mute0909 poznaliśmy też listę map dostępnych w trybach multiplayer. Okazuje się, że łącznie w grze znajdziemy piętnaście map, w tym jedną (Free Fall) dodawaną do zamówień przedpremierowych.

 1. Chasm
 2. Flooded
 3. Free Fall
 4. Freight
 5. Octane
 6. Overload
 7. Prison Break
 8. Seige
 9. Sovereign
 10. Stonehaven
 11. Strikezone
 12. Stormfront
 13. Tremor
 14. Warhawk
 15. Whiteout
Call of Duty: Ghosts zadebiutuje na wielu różnych platformach sprzętowych - Call of Duty: Ghosts - wyciekła lista map, trybów i broni z multiplayera - wiadomość - 2013-10-28
Call of Duty: Ghosts zadebiutuje na wielu różnych platformach sprzętowych

Bronie

Z kolei użytkownik Espadah_ udostępnił na Twitterze zdjęcia przedstawiające pełną listę broni dostępnych w trybie multiplayer gry Call of Duty: Ghosts. Pełne zestawienie znajdziecie niżej.

Karabiny szturmowe:

 1. SC-2010
 2. SA0-805
 3. AK-12
 4. FAD
 5. Remington R5
 6. MSBS
 7. Honey Badger
 8. ARX-160

Lekkie karabiny maszynowe:

 1. Ameli
 2. M27-IAR
 3. LSAT
 4. Chain SAW

Pistolety maszynowe:

 1. Bizon
 2. CBJ-MS
 3. Vector CRB
 4. Vepr
 5. K7
 6. MTAR-X

Strzelby:

 1. Bulldog
 2. FP6
 3. MTS-255
 4. Tac 12

Karabiny snajperskie:

 1. USR
 2. L1155
 3. Lynx
 4. VKS

Karabiny wyborowe:

 1. IA2
 2. Mk 14 EBR
 3. MR-28
 4. SVU Dragunov
Zdjęcie pudełka wersji na Xboksa 360 mówi m.in. o obowiązkowej instalacji gry - Call of Duty: Ghosts - wyciekła lista map, trybów i broni z multiplayera - wiadomość - 2013-10-28
Zdjęcie pudełka wersji na Xboksa 360 mówi m.in. o obowiązkowej instalacji gry

Liczba graczy i instalacja na Xboksie 360

Tymczasem użytkownik D Slav zaprezentował zdjęcie pudełka gry Call of Duty: Ghosts w wersji na Xboksa 360. Można z niego wyczytać, że produkcja studia Infinity Ward będzie wymagała instalacji 3 GB danych przed rozpoczęciem zabawy. Na Xboksie 360 tryb multiplayer będzie obsługiwał maksymalnie 12 graczy na jednej mapie, co oznacza, że niemal na pewno taki sam limit dotyczy edycji na PlayStation 3. Przypomnijmy, że na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One w rozgrywkach sieciowych weźmie udział nawet 18 osób.

Call of Duty: Ghosts to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin, która ukaże się 5 listopada bieżącego roku na PC, PlayStation 3, Xboksie 360 oraz Wii U. Gra będzie także jednym z tytułów startowych Xboksa One i PlayStation 4. Oznacza to, że na nowej konsoli firmy Microsoft zadebiutuje 22 listopada, a europejscy posiadacze PlayStation 4 zagrają od 29 listopada.

 1. Zapowiedź – Testujemy multiplayer w Call of Duty: Ghosts – więcej, szybciej, lepiej
 2. Zapowiedź – Widzieliśmy grę Call of Duty: Ghosts – pies w akcji prosto z E3 2013
 3. Zapowiedź – Widzieliśmy grę Call of Duty: Ghosts – CoD prawdziwie nowej generacji