Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 października 2013, 17:37

autor: Sarge

X Rebirth ukaże się w Polsce w angielskiej wersji językowej

Firma Cenega zajmie się wydaniem w Polsce gry X Rebirth. Rodzimy dystrybutor ogłosił, że kolejna odsłona popularnej serii symulatorów kosmicznych ukaże się w naszym kraju w dniu światowej premiery w angielskiej wersji językowej.

Firma Cenega ogłosiła, że do jej planu wydawniczego dołączyła gra X Rebirth. Tym samym uzyskaliśmy więc potwierdzenie, że symulator kosmiczny studia Egosoft ukaże się oficjalnie także w Polsce.

Jak powiadomiono w informacji prasowej, X Rebirth ukaże się w naszym kraju 15 listopada (w dniu światowej premiery) w angielskiej wersji językowej. Tytuł jest tworzony wyłącznie na PC. Polski dystrybutor jak dotąd nie ujawnił sugerowanej ceny, w jakiej sprzedawana będzie produkcja studia Egosoft. Przed ewentualnym zakupem warto zapoznać się z ujawnionymi jakiś czas temu wymaganiami sprzętowymi.

X Rebirth to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów kosmicznych autorstwa studia Egosoft. Tytułowe „Odrodzenie” to przesłanie na temat tego, czym ta część ma być dla całego cyklu. Innymi słowy, deweloper stawia tym razem na przemodelowanie rozgrywki w takim kierunku, by była ona bardziej przystępna dla większej liczby graczy. Jednocześnie weterani również mają znaleźć coś dla siebie.