Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2014, 14:13

autor: luckie

Wieści ze świata (Warface, Tomb Raider: The Ten Thousand Immortals, PlayStation 3) 2/7/14

Dziś piszemy m.in. o debiucie Warface na Steamie, książce Tomb Raider: The Ten Thousand Immortals oraz bezprzewodowej obsłudze DualShock 4 na PlayStation 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 w czwartek):

  1. Canada Day Sale – obniżka cen kanadyjskich gier, WWW

Szaleństwo w środku tygodnia (do godziny 19:00 w piątek):

  1. Obniżka cen wybranych tytułów studia Devolver Digital, WWW
  2. Age of Mythology: Extended Edition – obniżka 40% – 16,79 euro (ok. 70 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 30 tytułów, WWW

Warface

Czy debiut Warface na Steamie wyciągnie studio Crytek z kłopotów? - Wieści ze świata (Warface, Tomb Raider: The Ten Thousand Immortals, PlayStation 3) 2/7/14 - wiadomość - 2014-07-02
Czy debiut Warface na Steamie wyciągnie studio Crytek z kłopotów?

Warface, darmowa strzelanina studia Crytek, jest już dostępna na Steamie w polskiej wersji językowej. Twórcy Crysisa chcą w ten sposób poszerzyć grono odbiorców swojej nowej produkcji wykorzystującej technologię Cry Engine 3. Być może jest to próba zwalczania kłopotów finansowych, z jakimi obecnie boryka się niemieckie studio.

Tomb Raider: The Ten Thousand Immortals

Wydawnictwo DK Publishing zapowiedziało pojawienie się książki Tomb Raider: The Ten Thousand Immortals, współtworzonej przez Dana Abnetta oraz Nika Vincenta. Powieść skupi się na wydarzeniach rozgrywających się bezpośrednio po zakończeniu zeszłorocznej odsłony przygód Lary Croft i prawdopodobnie zbuduje fabularny pomost pomiędzy Tomb Raider a Rise of the Tomb Raider. Książka trafi do sprzedaży w październiku. Póki co, nie ma informacji na temat polskiej wersji.

PlayStation 3

Najnowsza aktualizacja systemowa PlayStation 3 umożliwia bezprzewodowe podłączenie kontrolera DualShock 4 do konsoli. Do tej pory w tym celu konieczne było skorzystanie z kabla USB. Obsługa gamepada z PlayStation 4 na „trójce” wciąż nie jest jednak stuprocentowo poprawna. Dyskusję na ten temat można znaleźć na Reddicie.

Silent Hill Downpour: Anne's Story

Seria komiksów Silent Hill Downpour: Anne's Story, zgodnie z tytułem, opowie o przeżyciach Anne Marie Cunningham, antagonistki gry Silent Hill: Downpour. Fabułą zajmie się Tom Waltz, autor poprzednich komiksów osadzonych w uniwersum Silent Hill (Sinner's Reward oraz Past Life). Pierwszy numer Anne’s Story zostanie wydany w sierpniu.

Okładka pierwszego numeru Silent Hill Downpour: Anne's Story
Okładka pierwszego numeru Silent Hill Downpour: Anne's Story

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Solarix
  2. European Ship Simulator
  3. Escape Dead Island
  4. Dreamfall: Chapters
  5. Dragon Age: Inkwizycja

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Rock Simulator 2014 trailer
  2. Dynasty Warriors: Gundam Reborn zwiastun na premierę
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.