Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2014, 14:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (PlanetSide 2, Ascend: Hand of Kul, Kill the Bad Guy) 19/5/14

Dziś piszemy m.in. o datach premier gier Kill the Bad Guy oraz Ascend: Hand of Kul, zdjęciu prezentującym PlanetSide 2 w wersji na PlayStation 4, a także o kolejnych ogłoszeniach firmy Microsoft. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Magicka

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Magicka. Dzieło zespołu Arrowhead Game Studios można aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 2,49 euro (ok. 11 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Microsoft

Phil Spencer z firmy Microsoft napisał na Twitterze, że amerykański koncern ma do ujawnienia jeszcze kilka informacji przed targami E3 w Los Angeles. Nie wiadomo jednak o co może chodzić. Ostatnio dowiedzieliśmy się na przykład, że od czerwca Xbox One będzie sprzedawany taniej bez Kinecta, a program Games with Gold przejdzie pewne zmiany.

PlanetSide 2

Clint Worley z firmy Sony Online Entertatinment udostępnił na Twitterze zdjęcie prezentujące grę PlanetSide 2 w wersji na PlayStation 4. Deweloper obiecuje, że więcej zobaczymy na czerwcowych targach E3 w Los Angeles, gdy konsolowa wersja tej strzelaniny free to play zostanie pokazana w grywalnej formie.

Zdjęcie prezentujące PlanetSide 2 w wersji na PlayStation 4 - Wieści ze świata (PlanetSide 2, Ascend: Hand of Kul, Kill the Bad Guy) 19/5/14 - wiadomość - 2014-05-19
Zdjęcie prezentujące PlanetSide 2 w wersji na PlayStation 4

Ascend: Hand of Kul

Zespół Signal Studios ogłosił, że pecetowa wersja gry Ascend: Hand of Kul zadebiutuje 21 maja bieżącego roku na PC. Tytuł zostanie udostępniony za darmo w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam. Ascend: Hand of Kul to gra RPG akcji w klimatach fantasy, która we wrześniu ubiegłego roku zadebiutowała na Xboksie 360.

Kill the Bad Guy

Niezależne studio Exkee ogłosiło, że gra Kill the Bad Guy zadebiutuje 28 maja bieżącego roku na Steamie. Klucz uprawniający do pobrania tytułu można zamawiać przedpremierowo w kilku polskich sklepach – najciekawsze oferty znajdziecie w encyklopedii gry-online.pl. Produkcja będzie dostępna na PC, Macu oraz Linuksie.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Dragon Age: Inkwizycja
 2. Elite: Dangerous
 3. King’s Bounty: Mroczna Siła
 4. Killzone: Shadow Fall
 5. World of Speed

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Battlefield 4 – usługa premium – trailer (PL)
 2. Jagged Alliance: Flashback – trailer
 3. Transformers: Rise of the Dark – trailer #2
 4. DriveClub – forests of Canada – gameplay
 5. Star Citizen – arena commander – tryby IFCS
 6. Transistor – zwiastun na premierę
 7. Watch Dogs – uliczna akcja promocyjna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.