Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2014, 12:00

autor: luckie

Wieści ze świata (Metal Slug 3, Shadow Warrior, A City Sleeps) 29/8/14

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi Metal Slug 3 na konsole z rodziny PlayStation, obsuwie nextgenowego Shadow Warrior, oraz nowej grze muzycznej twórców serii Guitar Hero i Rock Band. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 w sobotę):

  1. GRID: Autosport – obniżka 50% – 24,99 euro (ok. 106 zł), WWW

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek):

  1. Wyprzedaż gier z cyklu Call of Duty – obniżka 50% na wszystkie tytuły z serii, WWW, darmowy weekend z Call of Duty: Ghosts
  2. Contagion – obniżka 75% – 4,74 euro (ok. 20 zł), WWW, darmowy weekend

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 65 tytułów, WWW

Metal Slug 3

Firmy Sony i SNK Playmore przygotowują nowoczesną emulację dwuwymiarowej strzelaniny Metal Slug 3, pierwotnie wydanej na konsolę Neo Geo (gra doczekała się także reedycji na PlayStation 2 i Xboksa 360, a ostatnio również na PC). Tytuł pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita jeszcze tej zimy, czyli najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2015 roku.

Metal Slug 3 doczeka się wydania na konsole z rodziny PlayStation - Wieści ze świata (Metal Slug 3, Shadow Warrior, A City Sleeps) 29/8/14 - wiadomość - 2014-08-29
Metal Slug 3 doczeka się wydania na konsole z rodziny PlayStation

Shadow Warrior

Studio Flying Wild Hog poinformowało o przesunięciu daty premiery Shadow Warrior w wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One – gra ukaże się 24 października, a nie, jak planowano do tej pory, we wrześniu. Deweloperzy tłumaczą, że potrzebują nieco więcej czasu na doszlifowanie produkcji. Pecetowe wydanie Shadow Warrior jest dostępne na rynku niemal od roku.

Joe Danger

Użytkownicy PlayStation Vita doczekają się swojej wersji motocyklowej zręcznościówki Joe Danger, wzbogaconej o nowe poziomy, w stosunku do edycji na PlayStation 3. Cyfrowe wydanie na przenośną konsolę firmy Sony ukaże się w Europie 3 września 2014 roku. Dla osób opłacających abonament PlayStation Plus tytuł będzie dostępny za darmo.

A City Sleeps

Studio Harmonix dobrze czuje się w tematyce gier muzycznych - Wieści ze świata (Metal Slug 3, Shadow Warrior, A City Sleeps) 29/8/14 - wiadomość - 2014-08-29
Studio Harmonix dobrze czuje się w tematyce gier muzycznych

A City Sleeps to tytuł nowej gry muzycznej studia Harmonix, twórców serii Guitar Hero i Rock Band. Gracze wcielą się w Poe, najmłodszą członkinię klanu The Silk, parającego się wyganianiem demonów z ludzkich snów. Bohaterka musi wniknąć w umysły mieszkańców tytułowego miasta, by ocalić ich z niekończącego się koszmaru. Pod względem rozgrywki, będziemy mieli do czynienia z rytmiczną strzelaniną, w związku z czym twórcy zalecają zabawę z użyciem pada. A City Sleeps zadebiutuje w październiku na PC. Więcej informacji na temat gry, jak i jej wymagania sprzętowe, znajdziecie w opisie w sklepie Steam. Poniżej zamieściliśmy pierwszy zwiastun:

Dust: An Elysian Tail

Dust: An Elysian Tail, udana dwuwymiarowa platformówka z elementami RPG, ukaże się na PlayStation 4. Na nowej konsoli firmy Sony tytuł będzie mógł poszczycić się obrazem w rozdzielczości 1080p oraz płynnymi 60 klatkami na sekundę. Gra zadebiutowała dwa lata temu na Xboksie 360, a w maju 2013 roku trafiła również na komputery osobiste. Data premiery na PS4 nie jest znana.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. A Bird Story
  2. Resident Evil HD

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Dragon Age: Inkwizycja zwiastun rozgrywki w trybie mulitplayer
  2. Gauntlet (2014) prezentacja rozgrywki
  3. Escape Dead Island trailer #2
  4. Breach & Clear: Deadline dziennik dewelopera
  5. Kingdom Come: Deliverance kulisy produkcji #7 - postępy podukcji i alfa testy