Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 sierpnia 2014, 13:38

autor: Renox

Saints Row V - Deep Silver publikuje tajemniczą grafikę. Zapowiedź dzisiaj wieczorem?

Studio Volition podczas odbywającego się dzisiaj festiwalu PAX Prime zapowie swoją nową produkcję. Opublikowana niedawno przez firmę Deep Silver grafika pozwala mieć nadzieję, że wieczorem doczekamy się ujawnienia pierwszych informacji na temat Saints Row V.

Aktualizacja: Dowiedzieliśmy się już, czym będzie omawiana niżej produkcja. Nie jest to tak wyczekiwane Saints Row V, a samodzielny dodatek do Saints Row IV, o którym więcej przeczytacie w tej wiadomości.

Grafika zwiastująca zapowiedź Saints Row V? - Saints Row V  - Deep Silver publikuje tajemniczą grafikę. Zapowiedź dzisiaj wieczorem? - wiadomość - 2014-08-30
Grafika zwiastująca zapowiedź Saints Row V?

Wczoraj pisaliśmy o planowanym ujawnieniu przez studio Volition w czasie odbywającej się dzisiaj imprezy PAX Prime jakiejś nowej, tajemniczej produkcji. Oprócz samej zapowiedzi mamy podobno otrzymać pierwszy fragment rozgrywki, grafiki koncepcyjne, a także trochę wstępnych informacji na temat gry. Spekuluje się, że najprawdopodobniej chodzi tutaj o nową odsłonę serii Saints Row (potwierdziłoby to pogłoski z końca zeszłego roku), a opublikowana niedawno przez Deep Silver grafika zdaje się te domysły uwierzytelniać. Umieszczenie na niej trzech szóstek sprawiło, że wielu graczy przypuszcza, iż „piątka” może mieć nieco bardziej mroczny klimat niż jej poprzedniczki. Niewykluczone, że oprócz masy efekciarskich i zabawnych motywów, do których przyzwyczailiśmy się przy okazji poprzednich odsłon cyklu, doświadczymy nieco straszniejszych i bardziej zagadkowych sytuacji. O wiele poważniejszy klimat przy okazji piątej części ma sens – tym bardziej że na początku lipca informowaliśmy, iż Saints Row IV ma być ostatnią tak absurdalną odsłoną serii.

Opublikowany w sieci obrazek, o którym wspominaliśmy, oglądać możecie wyżej. Wraz z jego publikacją pojawiły się też takie oto nie mniej zagadkowe słowa: „Nadchodzi coś niegodziwego…”, które zdecydowanie nakierowywać mogą naszą czujność na kolejną odsłonę „Świętych”. Oczywiście jedna zagadkowa grafika i niejednoznaczny opis przy niej nie muszą od razu stanowić stuprocentowego potwierdzenia tych spekulacji, wszak być może chodzi tutaj nawet o zupełnie nową markę albo po prostu inną grę. Wszelkie wątpliwości rozwiane zostaną już za kilka godzin, w okolicach 19:00 i wtedy też najpewniej pokusimy się o zaktualizowanie tej wiadomości. Tymczasem – bądźcie czujni!