Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2012, 13:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Prototype 2, Auditorium 2: Duet) 29/3/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o grze Auditorium 2: Duet na Kickstarterze, wersji demonstracyjnej Prototype 2, weekendowej akcji Mass Effect 3, a także publicznych testach produkcji MMO Path of Exile.

Dangerous High School Girls in Trouble!

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Dangerous High School Girls in Trouble!. Dzieło studia Mousechief! możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Pakiet kosztuje 3,39 euro (ok. 14 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Auditorium 2: Duet

Studio Cipher Prime za pośrednictwem serwisu Kickstarter uzbierało ponad 65 tysięcy dolarów na produkcję gry muzycznej Auditorium 2: Duet. Wymagany limit 60 tysięcy udało się przekroczyć na niecałe trzy dni przed końcem zbiórki, a więc twórcy niemal do samego końca byli trzymani w niepewności. Do soboty sami możecie wesprzeć projekt, wpłacając przynajmniej jednego dolara.

Mass Effect 3

Od godziny 2:00 w sobotę (31 marca) do tej samej godziny we wtorek (3 kwietnia) posiadacze gry Mass Effect 3 w wersji na PC oraz Xboksa 360 będą mieli okazję wziąć udział w akcji o nazwie Operation: Raptor. Jeśli dany gracz w tym czasie zdoła uzyskać 20. poziom doświadczenia dwoma postaciami w trybie multiplayer, a następnie zresetuje ich statystyki, wtedy otrzyma pakiet Commendation Pack o jeszcze nieznanej zawartości. Z kolei gdy ogólna liczba awansowanych w ten sposób bohaterów dobije do 150 tysięcy, wszyscy dostaną zestaw Victory Pack. Twórcy pracują nad tym, by w przyszłości w podobnych akcjach mogli brać udział także użytkownicy PlayStation 3.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Prototype 2, Auditorium 2: Duet) 29/3/12 - ilustracja #1

Prototype 2

Studio Radical Entertainment poinformowało za pośrednictwem Twittera, że nadchodząca gra Prototype 2 nie doczeka się wersji demonstracyjnej. Wszystko dlatego, że produkcja jest zbyt obszerna, by wycinać krótki fragment rozgrywki. Pełna wersja zadebiutuje w Polsce 27 kwietnia na PlayStation 3 oraz Xboksie 360, a dopiero 24 lipca odbędzie się premiera wersji na PC.

Path of Exile

W ten weekend odbędą się publiczne testy, w trakcie których gracze sprawdzą wytrzymałość serwerów gry MMO Path of Exile. Przedsięwzięcie potrwa od godziny 2:00 w sobotę (31 marca) do godziny 9:00 w poniedziałek (2 kwietnia). Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji studia Grinding Gear Games.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.