Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 kwietnia 2014, 13:10

autor: Sarge

Wieści ze świata (inFamous: Second Son, The Last of Us: Remastered) 17/4/14

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji gry inFamous: Second Son, dacie premiery The Last of Us: Remastered, plotkach na temat Disney Infinity 2, a także o zarejestrowanym znaku towarowym Screamride. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

System Shock 2

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę System Shock 2. Dzieło studia Irrational Games można aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 4,99 euro (ok. 21 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

inFamous: Second Son

Studio Sucker Punch wypuściło dzisiaj aktualizację do gry inFamous: Second Son na PlayStation 4. Patch wprowadza m.in. możliwość wyłączenia interfejsu rozgrywki, dowolnej zmiany pory dnia po ukończeniu fabuły, opcję ograniczenia płynności animacji do maksymalnie 30 klatek na sekundę, czy tryb Photo Mode. Ten ostatni pozwala na robienie zdjęć w wirtualnym świecie, korzystając z wielu ciekawych narzędzi. Działanie trybu przedstawia poniższy zwiastun.

Screamride

Firma Microsoft zarejestrowała w Amerykańskim Urzędzie Patentowym znak towarowy Screamride. Opisano go jako „usługi rozrywkowe, dostarczające sieciową grę komputerową”. Na razie nie ma żadnych innych wskazówek na temat tego, czym może być Screamride. Amerykański koncern nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie.

Marty O’Donnell

Marty O’Donnell, kompozytor muzyki w serii Halo i grze Destiny, poinformował na Twitterze, że 11 kwietnia bieżącego roku został zwolniony ze studia Bungie. Deweloper wydał oświadczenie w tej sprawie, w którym twierdzi, że obie strony rozstają się „jak przyjaciele”. Zespół życzy Marty’emu szczęścia w jego dalszej karierze.

The Last of Us: Remastered

Amerykańskie sklepy internetowe Best Buy oraz Target donoszą, że gra The Last of Us: Remastered na PlayStation 4 ukaże się 20 czerwca bieżącego roku. Jak dotąd dokładna data premiery odświeżonej edycji ubiegłorocznego hitu nie została potwierdzona przez firmę Sony Computer Entertainment. Wiadomo tylko, że tytuł powinien ukazać się latem na PlayStation 4.

Disney Infinity 2

Serwis Infinity Inquirer zauważył, że na stronie internetowej Disney D23 (oficjalny fan klub Disneya) pojawiła się informacja, jakoby gra Disney Infinity 2 miała ukazać się w sierpniu 2014 roku. Nie jest to oficjalny komunikat Disneya, ale sprawa jest zastanawiająca tym bardziej, że wiadomość została już usunięta z podanego wcześniej źródła. Informacja może mieć więc sporo wspólnego z prawdą.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Probably Archery
  2. The Last of Us
  3. Earthlock: Festival of Magic
  4. The Evil Within
  5. Aerie: Duch Lasu

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Trials Fusion – zwiastun na premierę
  2. Last Life – teaser
  3. Broken Sword: The Serpent’s Curse – zwiastun drugiego epizodu