Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2013, 12:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Guncraft, Kinect Sports Rivals, Escape Goat 2) 26/7/13

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery platformówki Escape Goat 2, terminie wydania Guncraft na Steamie, a także opóźnieniu debiutu gry Kinect Sports Rivals. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Puppy Games

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto pakiet Ultrabundle, zawierający cztery gry studia Puppy Games oraz ścieżkę dźwiękową i dodatek DLC do jednej z nich. Zestaw możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Obecnie całość kosztuje 6,99 euro (ok. 30 zł), ale poszczególne produkty zakupicie też pojedynczo. Promocja wyjątkowo potrwa dłużej i zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Escape Goat 2

Ian Stocker ze studia Magical Time Bean poinformował na Twitterze, że gra Escape Goat 2 zadebiutuje 10 września na PC. Pre-ordery można składać za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, gdzie twórcy oferują swoją produkcję z 20% zniżką za 8 dolarów (ok. 25 zł). Escape Goat 2 to dwuwymiarowa platformówka z licznymi zagadkami do rozwiązania, w której obejmujemy kontrolę nad tytułową kozą.

NASCAR The Game: 2013

Przedwczoraj miała miejsce premiera gry wyścigowej NASCAR The Game: 2013 na PC. Produkcja studia Eutechnyx (Ferrari The Race Experience, SuperCar Challenge) jest sprzedawana w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam w cenie 36,99 euro (ok. 156 zł). Gra jest dostępna wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Kinect Sports Rivals

Reprezentant firmy Microsoft potwierdził serwisowi Polygon, że data premiery gry Kinect Sports Rivals została przesunięta na wiosnę 2014 roku. Do tej pory mówiło się o tym, że pierwsza produkcja studia Rare na Xboksa One zadebiutuje na rynku w listopadzie bieżącego roku jako jeden z tytułów startowych na tę konsolę. Dodatkowy czas ma zostać wykorzystany na „dopieszczenie produktu i wydanie go bez jakichkolwiek kompromisów w kwestii jego jakości”.

Guncraft

Pierwszoosobowa strzelanina Guncraft to jedna z ostatnio zaakceptowanych gier przez Steam Greenlight. Teraz zespół Exato Game Studio poinformował, że produkcja pojawi się w sprzedaży na Steamie dokładnie 9 sierpnia. Cena dla amerykańskich graczy wyniesie 14,99 dolarów (ok. 48 złotych). W tej chwili nie wiemy, jaka będzie oferta europejskiego Steama.

FPS w stylu graficznym przypominającym Minecrafta? Taki jest właśnie Guncraft - Wieści ze świata (Guncraft, Kinect Sports Rivals, Escape Goat 2) 26/7/13 - wiadomość - 2013-07-26
FPS w stylu graficznym przypominającym Minecrafta? Taki jest właśnie Guncraft

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: