Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweXONE
Okładka Kinect Sports Rivals (XONE)

Kinect Sports Rivals XONE

Kolejna odsłona serii Kinect Sports, oferującej graczom szereg zręcznościowych minigier, wykorzystujących możliwości kontrolera ruchu Kinect. Nowa wersja tytułu oferuje teraz także możliwość rywalizacji z innymi graczami w sieciowym trybie multiplayer.

Zręcznościowe | Kinect | tytuły ekskluzywne Xbox

Microsoft XBOX ONE
Okładka Kinect Sports Rivals (XONE)

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji XONE:

8kwietnia2014

5września2014

pudełko PL

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Kolejna odsłona serii Kinect Sports, która oferuje szereg zręcznościowych minigier sportowych. Tytuł został przygotowany przez brytyjskie studio Rare z myślą o kontrolerze ruchu Xboksa One. Kinect Sports Rivals wykorzystuje możliwości nowej wersji Kinecta, współpracującego z konsolą. Pozwala ona, między innymi, na dokładniejsze śledzenie ruchów ciała czy zwiększenie liczby osób mogących równocześnie korzystać ze sprzętu. Dzięki ulepszonej technologii, gra potrafi teraz przeskanować naszą sylwetkę i szybko zamienić ją w awatara, którym sterujemy podczas zabaw. Rejestruje teraz także wcześniej niezauważane przez kamerę gesty, co umożliwiło twórcom wprowadzenie zupełnie nowego modelu rozgrywki.

Podobnie jak poprzednia wersja tytułu, Kinect Sports Rivals zawiera kilka minigier sportowych, pozwalających na sprawdzenie sił w zróżnicowanych dyscyplinach. Możemy spróbować więc wspinaczki, piłki nożnej, strzelania do celu, wyścigów na skuterach wodnych, kręgli oraz tenisa. Znacznemu rozszerzeniu uległa opcja rozgrywek wieloosobowych. Po połączeniu się z siecią możemy rywalizować teraz z osobami z całego świata. Każdy z graczy musi przyłączyć się do jednej z trzech fikcyjnych drużyn, które różnią się od siebie nie tylko wizualnie, ale także wymagają od nas nieco innego stylu zabawy. Sprytny system matchmakingu sprawia, że naszymi rywalami będą praktycznie zawsze osoby, reprezentujące podobny poziom umiejętności i doświadczenia.

Oprawa graficzna tytułu co prawda nie wykorzystuje całej mocy drzemiącej w Xboksie One, ale jest znacznym krokiem naprzód w porównaniu do tytułów z poprzedniej generacji konsol.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / podzielony ekran    

Ocena czytelników: 8,1 / 10 na podstawie 191 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7.1 / 10 na podstawie 26 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 214,90 PLN

Gry podobne do Kinect Sports Rivals

Klasyfikacja PEGI Kinect Sports Rivals

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Kinect Sports Rivals

Microsoft XBOX ONE

Microsoft XBOX ONE

  • Wykorzystuje:
  • Kinect
Wieści ze świata (Guncraft, Kinect Sports Rivals, Escape Goat 2) 26/7/13
Wieści ze świata (Guncraft, Kinect Sports Rivals, Escape Goat 2) 26/7/13

wiadomość26 lipca 2013

Dziś piszemy m.in. o dacie premiery platformówki Escape Goat 2, terminie wydania Guncraft na Steamie, a także opóźnieniu debiutu gry Kinect Sports Rivals. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.