Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweXONE
Okładka Powerstar Golf (XONE)
OkładkaPowerstar Golf (XONE)

Powerstar Golf XONE

Powerstar Golf to zwariowana gra sportowa przygotowana przez ekipę deweloperską studia Zoe Mode. Gracze mogą spróbować swoich sił we wbijaniu piłeczki do dołków na polu golfowym, posługując się przy tym różnymi supermocami.

Sportowe | golf | Kinect | humorystyczne | elementy zręcznościowe | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Powerstar Golf Premiera XONE

22listopada2013

producent: Zoë Mode wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Powerstar Golf to propozycja brytyjskiego studia Zoe Mode skierowana do miłośników golfa w mocno zręcznościowym wydaniu. Tytuł przeznaczony jest do rodzinnej zabawy z wykorzystaniem kontrolera ruchowego Kinect.

Gracze mają okazję wcielić się w role golfistów i spróbować trafić do dołków ulokowanych na malowniczo położonych polach golfowych. Zawodnicy mogą przy tym skorzystać z wielu specjalnych umiejętności i zagrań, które pomagają zwiększyć siłę i celność uderzenia.

W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych produkcji, Powerstar Golf nie jest symulacją gry w golfa. Zabawa ma stricte zręcznościowy charakter i okraszona jest sporą dozą humorystycznych animacji. Wykorzystanie kontrolera Kinect do sterowania wymaga od graczy aktywności fizycznej, w tym chociażby udawania odpowiedniego zamachu kijem.

Oprawa wizualna gry odznacza się intensywną kolorystyką i kreskówkową stylistyką. Uwagę zwracają przede wszystkim ładnie prezentujące się animacje ruchu postaci zawodników, ciekawe efekty specjalne oraz zróżnicowane otoczenie wirtualnych pól golfowych, na których toczą się zmagania.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Klasyfikacja PEGI Powerstar Golf

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Powerstar Golf Wymagania sprzętowe

Microsoft XBOX ONE

Xbox One

  • Wykorzystuje:
  • Kinect