Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka F.E.A.R. Online (PC)

F.E.A.R. Online PC

F.E.A.R. Origin Online | FEAR Online

Przeznaczony do zabawy w trybie wieloosobowym spin-off popularnej serii gier FPS, która w umiejętny sposób połączyła elementy nowoczesnych strzelanin science-fiction z charakterystycznymi cechami azjatyckich horrorów.

Akcji | FPP | science fiction | zagraj za darmo | FPS | horror | sieciowe | kooperacja | MMO | strzelanki

PC Windows
Okładka F.E.A.R. Online (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

17października2014

Kolekcja gier
Obserwuj grę

F.E.A.R. Origin Online to strzelanka przeznaczona wyłącznie do sieciowych rozgrywek wieloosobowych. Jest to produkcja koreańskiego studia Inplay Interactive.

Gra stanowi kontynuację drugiej części serii i tym samym pomija wydarzenia z F.3.A.R. Wkraczamy do świata, w którym stylistka japońskiego horroru łączy się z elementami science-fiction. Ciężko uzbrojone oddziały specjalne toczą tutaj bitwy z nadnaturalnymi bestiami, wpuszczonymi do naszej rzeczywistości na skutek działań demonicznej Almy.

F.E.A.R. Origin Online to sieciowy FPS wzbogacony mocnymi elementami MMO. Gra oferuje masę różnorodnych trybów zabawy, pozwalających zarówno na walkę z innymi graczami (PvP), jak i starcia z komputerowymi przeciwnikami (PvE). Wśród udostępnionych przez autorów trybów znajdziemy m.in Scenario Mode, czyli kooperację dla czterech graczy, która oferuje nowe historie oparte wydarzeniach z poprzednich odsłon serii. Możemy też wziąć udział w Defense Mode, gdzie gracze wcielają się w duchy potrafiące opętać wrogie jednostki. Natomiast Original Mode stawia na tradycyjną rywalizację z innymi ludźmi w ramach Drużynowego Deathmatcha oraz Search & Destroy.

Oczkiem w głowie autorów było zadbanie o to, by opracowana przez nich mechanika zabawy spełniała wysokie wymagania fanów cyklu. Dlatego całość powstała na unowocześnionej wersji silnika Jupiter EX, czyli tej samej technologii, na bazie które zbudowano F.E.A.R. 2: Project Origin. W trakcie procesu produkcyjnego Inplay wykorzystało również kod i elementy graficzne tej gry. Dzięki temu udało się odtworzyć miodny system walki, który był zawsze elementem rozpoznawczym całej serii.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 4,3 / 10 na podstawie 101 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8.0 / 10 na podstawie 42 głosów czytelników.

Gry podobne do F.E.A.R. Online

Wymagania wiekowe F.E.A.R. Online

18+

Wymagania sprzętowe F.E.A.R. Online

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce 8600 GT lub lepsza)
  • 10 GB HDD
  • Windows XP(SP2)/7
F.E.A.R. Online – data premiery i wymagania sprzętowe
F.E.A.R. Online – data premiery i wymagania sprzętowe

wiadomość30 września 2014

F.E.A.R. Online, czyli darmowa strzelanka sieciowa oparta na znanej serii horrorów, zadebiutuje 17 października na platformie Steam tylko na komputery osobiste. Wszyscy niecierpliwi będą mogli wypróbować tytuł trochę wcześniej, bowiem 8 października rozpoczną się otwarte betatesty produkcji.

F.E.A.R. Online – beta otwarta dla wszystkich
F.E.A.R. Online – beta otwarta dla wszystkich

wiadomość30 maja 2014

Studio Inplay Interactive poinformowało, że ze względu na nadmierne zainteresowanie zamkniętą betą F.E.A.R. Online postanowiono dać dostęp do wczesnej wersji gry wszystkim chętnym graczom. Aby dołączyć do testów, wystarczy założyć konto na stronie internetowej Aeria Games i pobrać plik instalacyjny.

Nowe screenshoty z F.E.A.R. Online
Nowe screenshoty z F.E.A.R. Online

wiadomość22 sierpnia 2013

Odpowiedzialny za F.E.A.R. Online wydawca Aeria Games udostępnił nowe obrazki z gry, a także ujawnił szczegóły na temat trybów gry i stron konfliktu.

Zapowiedziano F.E.A.R. Online – kolejna odsłona serii będzie grą free-to-play
Zapowiedziano F.E.A.R. Online – kolejna odsłona serii będzie grą free-to-play

wiadomość25 lipca 2013

Firma Aeria Games ogłosiła kolejną część popularnej serii FPS-ów w konwencji horroru pod tytułem F.E.A.R. Mowa o F.E.A.R. Online – produkcji typu free-to-play, która będzie nastawiona na rozgrywkę wieloosobową.