Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2014, 13:10

F.E.A.R. Online – beta otwarta dla wszystkich

Studio Inplay Interactive poinformowało, że ze względu na nadmierne zainteresowanie zamkniętą betą F.E.A.R. Online postanowiono dać dostęp do wczesnej wersji gry wszystkim chętnym graczom. Aby dołączyć do testów, wystarczy założyć konto na stronie internetowej Aeria Games i pobrać plik instalacyjny.

Zamknięta beta została już otwarta dla wszystkich chętnych - F.E.A.R. Online – beta otwarta dla wszystkich - wiadomość - 2014-05-30
Zamknięta beta została już otwarta dla wszystkich chętnych

Raptem cztery dni temu wystartowały zamknięte beta-testy zapowiedzianej pod koniec lipca zeszłego roku gry free-to-play F.E.A.R. Online, a już dostęp do wczesnej wersji może otrzymać każdy gracz. Przez pierwszych parę dni produkcją nacieszyć się mogli zatem tylko wybrani użytkownicy. Twórcy tej wieloosobowej strzelaniny poinformowali niedawno, że w wyniku zbyt dużej ilości zgłoszeń w sprawie klucza do zamkniętych testów zdecydowano o przyznaniu dostępu do bety wszystkim zainteresowanym. W związku z tym nie jest dłużej wymagany kod pozwalający na dołączenie do zabawy w F.E.A.R. Online. Wystarczy udać się pod ten adres, zalogować lub, jeśli nie macie jeszcze konta, zarejestrować się, a na koniec pobrać niewielki plik, dzięki któremu ściągnięcie odpowiednią zawartość i zainstalujecie grę na swoim dysku twardym.

F.E.A.R. Online to kolejna próba wydania strzelaniny FPP opartej na modelu biznesowym free-to-play w świecie opracowanym przez studio Monolith. Osiem lat wcześniej pojawiła się gra F.E.A.R. Combat, która była de facto trybem wieloosobowym wydzielonym z pierwowzoru. Tym razem mamy do czynienia z zupełnie nowym tytułem z cyklu, którego akcję umiejscowiono po wydarzeniach znanych z „dwójki”. Obrazki z rozgrywki i szczegóły na temat trybów zabawy znajdziecie w naszej poprzedniej publikacji.

F.E.A.R. Online dedykowane jest wyłącznie komputerom osobistym opartym na systemie operacyjnym Windows (przynajmniej XP). W planach nie znajdują się wersje na inne platformy sprzętowe. Data zakończenia beta-testów nie jest znana – bardzo możliwe, że gra wyjdzie z tej fazy najwcześniej pod koniec tego roku.