Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2013, 11:55

autor: Sarge

Wieści ze świata (Ghost Recon Online, God of War: Wstąpienie) 12/7/13

Dziś piszemy m.in. o darmowych aktualizacjach gier Ghost Recon Online oraz God of War: Wstąpienie, nowym dzienniku dewelopera dotyczącym Survarium, a także kolejnych projektach studia Epic Games. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

cdp.pl

W serwisie cyfrowej dystrybucji cdp.pl trwa wakacyjna promocja, w której codziennie będzie można taniej zakupić wybrane gry. Dzisiaj 42% zniżką objęto Far Cry 3: Bundle Pack, czyli zestaw zawierający Far Cry 3 oraz Far Cry 3: Blood Dragon. Pakiet można obecnie nabyć w cenie 79,99 złotych. W promocji znalazły się również e-booki, których zestawienie znajdziecie pod tym adresem. Dzisiaj o godzinie 13:00 w miejsce Far Cry 3: Bundle Pack przeceniona zostanie inna gra.

God of War: Wstąpienie

Studio Sony Santa Monica wypuściło darmową aktualizację o numerze 1.09 do gry God of War: Wstąpienie, wprowadzającą m.in. nowy tryb multiplayer Bout of Honor. Pozwala on na pojedynki „jeden na jednego” pomiędzy dwoma graczami. Na potrzeby tego trybu dodane zostały także cztery mapy: Canyons of Kirra, Streets of Sparta, Chamber of the Flame oraz Landing At Delos. Łatka przynosi ze sobą również kilka innych nowości i zmian, których pełną listę znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Bohemia Interactive

Strony internetowe studia Bohemia Interactive, twórców serii Arma, padły ofiarą hakerskiego ataku, w wyniku którego wyciekła baza danych zawierająca nazwy, adresy e-mail i zakodowane hasła użytkowników wspomnianych serwisów. Deweloper zapewnia, że z tego typu danymi nie może stać się nic złego, jednak zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa, do wszystkich osób wysłano wiadomości e-mail z sugestią zresetowania hasła. Studio twierdzi też, że żadne dane dotyczące kart kredytowych użytkowników nie wyciekły, gdyż tego typu informacje nie są gromadzone przez dewelopera.

Capcom

Firma Capcom zwolniła starszego wiceprezesa Christiana Svenssona i „kilku innych pracowników”. Svensson twierdzi, że był przygotowany na odejście, a nawet sam to proponował w trakcie spotkań, których tematem była reorganizacja japońskiego koncernu. Zmiany mają pozwolić firmie Capcom „zmierzać w innym kierunku”.

Survarium

Studio Vostok Games udostępniło kolejny film z cyklu dzienników dewelopera, w którym twórcy wypowiadają się m.in. na temat testów wersji alfa gry Survarium. Oprócz tego na oficjalnej stronie internetowej znajdziecie najnowsze screeny i grafiki koncepcyjne. Survarium to gra MMOFPS osadzona w postapokaliptycznych klimatach, która powinna mieć swoją premierę jeszcze w tym roku.

Epic Games

Tim Sweeney ze studia Epic Games potwierdził, że deweloper pracuje obecnie nad kilkoma grami. Co ciekawe, są to projekty o zupełnie różnej skali produkcji – poczynając od wysokobudżetowych tytułów AAA, po dużo mniej „głośne” pozycje. Jedną z nich jest zapowiedziana wcześniej gra Fortnite, jednak w zanadrzu studio ma jeszcze kilka innych propozycji, które będą ujawniane z czasem.

Tom Clancy’s Ghost Recon Online

Firma Ubisoft ujawniła listę zmian zawartych w patchu 12.0 do gry Tom Clancy’s Ghost Recon Online, która obecnie znajduje się w fazie otwartej bety. Łatka wprowadzi przede wszystkim Xinyi District, czyli największą mapę dostępną w tym tytule. Została ona zaprojektowana z myślą o trybie Conquest. Oprócz tego, w aktualizacji znajdziemy pakiet Phantom Pack, zawierający specjalnie wyglądające bronie i przedmioty. Data wydania patcha nie jest jeszcze znana.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: