Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneWWW
Okładka Hidden Shadows (WWW)
OkładkaHidden Shadows (WWW)

Hidden Shadows WWW

Detektywistyczna gra logiczno-przygodowa, zaliczana do popularnego gatunku gier typu hidden object.

Logiczne | ukryte przedmioty | zagraj za darmo | Facebook | detektywistyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hidden Shadows Premiera WWW

30czerwca2013

producent: Zynga wydawca: Zynga Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Hidden Shadows

FarmVille

June's Journey

Living Classics

Serwery gry zostały wyłączone i zaprzestano jej dalszego rozwoju.

Hidden Shadows to detektywistyczna gra logiczno-przygodowa, zaliczana do popularnego gatunku hidden object. Jej twórcą jest jedna z najbardziej zasłużonych dla rozwoju produkcji społecznościowych firma Zynga.

W grze wcielamy się w postać młodego detektywa, który po ciężkim postrzeleniu przez nieznanego sprawcę zdobył niezwykłą umiejętność widzenia duchów zmarłych. Przeniesiony do ogarniętego korupcją miasteczka Gracetown nasz bohater będzie musiał rozwikłać całą serię zagadek kryminalnych, wykorzystując do tego celu spostrzegawczość i swoje nadprzyrodzone zdolności.

Zabawa w Hidden Shadows sprowadza się do eksploracji kolejnych scenerii i odnajdowania ukrytych na nich przedmiotów. Każdy z nich może okazać się ważnym dowodem w sprawie, którą właśnie prowadzimy. W naszych poszukiwaniach często pomagać nam będą objawiające się w wybranych lokacjach duchy ofiar. W zamian za każde pomyślnie wykonane zadanie jesteśmy nagradzani specjalnymi odznakami, a także punktami pasji, pamięci oraz strachu. Dzięki odznakom będziemy mogli zlecić policyjnemu laboratorium specjalistyczną ekspertyzę odnalezionych przez nas dowodów. Punkty pasji, pamięci i strachu wykorzystamy natomiast do przyspieszenia naszych działań oraz odnowienia energii, która – jak w większości gier społecznościowych – również i tu zużywa się bardzo szybko, a jej regeneracja trwa czasami wiele godzin.

Jak na grę facebookową przystało, nie bez znaczenia dla przebiegu rozgrywki będzie nasza ścisła współpraca z przyjaciółmi. Dzięki ich pomocy możemy bowiem znacznie szybciej rozwiązywać sprawy, regenerować energię itp. Do częstych powrotów przed ekran monitora zachęci nas zapewne statyczna, lecz stojąca na wysokim poziomie oprawa graficzna gry.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Hidden Shadows: Odpowiednia dla każdego wieku.