Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWWW
Okładka Living Classics (WWW)
OkładkaLiving Classics (WWW)

Living Classics WWW

Pierwsza gra zespołu deweloperskiego Amazon Game Studio założonego przez firmę Amazon.com, Inc., odpowiedzialną także za doskonale znany sklep internetowy Amazon.

Przygodowe | ukryte przedmioty | Facebook

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Living Classics Premiera WWW

6sierpnia2012

producent: Amazon Games wydawca: Amazon.com, Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Living Classics

FarmVille

Hidden Shadows

Criminal Case

Living Classics to gra społecznościowa z gatunku „hidden object”, w której zadaniem gracza jest badanie bogato ilustrowanych, statycznych krain i wskazywanie poruszających się elementów otoczenia. Tytuł został stworzony przez zespół deweloperski Amazon Game Studios, który założyła firma Amazon.com, Inc., znana także za sprawą niezwykle popularnego sklepu internetowego Amazon. To pierwsza gra opracowana przez Amazon Game Studios.

Rozgrywka w Living Classics jest prosta i mało skomplikowana. Całość sprowadza się do przeglądania statycznych rysunków i wskazywania ruszających się elementów otoczenia. Zabawa trochę różni się więc od klasycznych produkcji reprezentujących gatunek „hidden object”, w których musimy wyszukiwać nieruchomych obiektów. Twórcy postarali się o łatwe do zrozumienia zasady rozgrywki, aby mogły do niej zasiąść wszystkie osoby, niezależnie do tego czy interesują się branżą gier wideo czy też nie.

Jak na tego typu produkcję przystało, znajdziemy tutaj wiele aspektów społecznościowych wpływających pozytywnie na żywotność tytułu. Gracze mogą odwiedzać krainy swoich znajomych, czy też dzielić się z nimi zdobytymi nagrodami. Pojawia się więc opcja pomagania sobie nawzajem i współpracy przynoszącej korzyści dla obu stron. Gra jest dostępna za darmo, ale nie brakuje w niej również systemu opcjonalnych mikropłatności. Dzieło zespołu Amazon Game Studios charakteryzuje się rysunkową oprawą graficzną, dzięki czemu całość wygląda jak kreskówka. Można wobec tego wywnioskować, że twórcy celują ze swoim produktem przede wszystkim w stronę najmłodszych konsumentów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Living Classics: Odpowiednia dla każdego wieku.