Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweWWW
Okładka Living Classics (WWW)

Living Classics WWW

Pierwsza gra zespołu deweloperskiego Amazon Game Studio założonego przez firmę Amazon.com, Inc., odpowiedzialną także za doskonale znany sklep internetowy Amazon.

Przygodowe | ukryte przedmioty | Facebook

WWW
Okładka Living Classics (WWW)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

6sierpnia2012

Living Classics to gra społecznościowa z gatunku „hidden object”, w której zadaniem gracza jest badanie bogato ilustrowanych, statycznych krain i wskazywanie poruszających się elementów otoczenia. Tytuł został stworzony przez zespół deweloperski Amazon Game Studios, który założyła firma Amazon.com, Inc., znana także za sprawą niezwykle popularnego sklepu internetowego Amazon. To pierwsza gra opracowana przez Amazon Game Studios.

Rozgrywka w Living Classics jest prosta i mało skomplikowana. Całość sprowadza się do przeglądania statycznych rysunków i wskazywania ruszających się elementów otoczenia. Zabawa trochę różni się więc od klasycznych produkcji reprezentujących gatunek „hidden object”, w których musimy wyszukiwać nieruchomych obiektów. Twórcy postarali się o łatwe do zrozumienia zasady rozgrywki, aby mogły do niej zasiąść wszystkie osoby, niezależnie do tego czy interesują się branżą gier wideo czy też nie.

Jak na tego typu produkcję przystało, znajdziemy tutaj wiele aspektów społecznościowych wpływających pozytywnie na żywotność tytułu. Gracze mogą odwiedzać krainy swoich znajomych, czy też dzielić się z nimi zdobytymi nagrodami. Pojawia się więc opcja pomagania sobie nawzajem i współpracy przynoszącej korzyści dla obu stron. Gra jest dostępna za darmo, ale nie brakuje w niej również systemu opcjonalnych mikropłatności. Dzieło zespołu Amazon Game Studios charakteryzuje się rysunkową oprawą graficzną, dzięki czemu całość wygląda jak kreskówka. Można wobec tego wywnioskować, że twórcy celują ze swoim produktem przede wszystkim w stronę najmłodszych konsumentów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Gry podobne do Living Classics

Wymagania wiekowe Living Classics

odpowiednia dla każdego wieku

Amazon otwiera swoje studio deweloperskie - nadchodzi Living Classics
Amazon otwiera swoje studio deweloperskie - nadchodzi Living Classics

wiadomość7 sierpnia 2012

Living Classics to pierwsza gra nowego zespołu deweloperskiego Amazon Game Studios. Na jego założenie zdecydowała się firma odpowiedzialna za niezwykle popularny sklep internetowy Amazon.