Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2018, 14:22

autor: Góral

Wieści ze świata (Forza Horizon 3, PlayStation 4) 16/01/2018

Dziś piszemy o aktualizacji gry Forza Horizon 3 dodającej wsparcie dla rozdzielczości 4K na konsoli Xbox One X oraz o zapisach do beta-testów kolejnego dużego update'u systemu (firmware'u) PlayStation 4. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Forza Horizon 3 w 4K na XOne X

Forza Horizon 3, jedna z najlepszych gier dostępnych na konsoli Xbox One, doczekała się aktualizacji ulepszającej oprawę graficzną w wersji na Xboksa One X. Wprowadzono w niej przede wszystkim natywną rozdzielczość 4K (3840×2160). Ponadto deweloperzy poprawili jakość cieni i tekstur, zwiększyli szczegółowość obrazu oraz zasięg rysowania obiektów. Wisienką (truskawką?) na torcie są skrócone czasy wczytywania się gry. Naturalnie produkcja obsługuje również technologię HDR.

Beta-testy nowej aktualizacji PlayStation 4

Wieści ze świata (Forza Horizon 3, PlayStation 4) 16/01/2018 - ilustracja #1

Firma Sony szykuje kolejną dużą aktualizację systemu PlayStation 4. Jeżeli chcecie ją sprawdzić przed oficjalną premierą, a przy okazji pomóc firmie w jej dopracowaniu, to możecie zapisać się do beta-testów w tym miejscu. By wziąć w nich udział, musicie mieć podłączoną konsolę do Internetu oraz być właścicielami głównego konta. W razie problemów bez problemu wrócicie do poprzedniej wersji systemu. Natomiast co do zawartości nowej aktualizacji, to wiemy, że nic nie wiemy. Firma nie zdradziła bowiem żadnych szczegółów.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: