Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiSwitch
Okładka Gear.Club Unlimited (Switch)
OkładkaGear.Club Unlimited (Switch)

Gear.Club Unlimited Switch

Kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych od studia Eden Games, twórców popularnego Test Drive Unlimited. W odróżnieniu od poprzedników wydawanych na PC i konsole stacjonarne Gear.Club Unlimited zostało zaprojektowane z myślą o urządzeniu Nintendo Switch.

Wyścigi | samochodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Gear.Club Unlimited Premiera Switch

21listopada2017

Nintendo eShop

21listopada2017

producent: Eden Games wydawca: Microids/Anuman Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Gear.Club Unlimited

Mario Kart 8 Deluxe

Redout

Asphalt 9: Legends

Gear.Club Unlimited to kolejna odsłona cyklu gier wyścigowych, nad którym pieczę sprawuje studio Eden Games – autorzy popularnej na konsolach i komputerach marki Test Drive Unlimited. W odróżnieniu od wcześniejszej części serii, która pojawiła się na urządzeniach mobilnych, tytuł trafił na konsolę Switch.

Mechanika

Schemat rozgrywki w Gear.Club Unlimited nie odbiega w znaczący sposób od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne „ścigałki”. W trakcie zabawy bierzemy udział w emocjonujących wyścigach, walcząc o zwycięstwo na zróżnicowanych trasach i zasiadając za kierownicami coraz szybszych samochodów. Na ukończenie czeka tutaj ponad czterysta wyścigów rozgrywanych w trzech wariantach: mowa o Derby Mode, gdzie ścigamy się na asfaltowych torach z siedmioma innymi kierowcami; Rally Mode, w którym stajemy w szranki z czterema zawodnikami na szutrowych trasach; a także o Time Trial Mode, czyli próbach czasowych.

W zamian za kolejne zwycięstwa otrzymujemy dostęp nie tylko do nowych aut, lecz również do rozmaitych modyfikacji zwiększających ich osiągi. Rozbudowana lista maszyn, jakie zostają oddane w nasze ręce, obejmuje zarówno supersamochody (Bugatti Veyron GrandSport, Jaguar F-Type R AWD, Pagani Huayra Roadster), jak i sportowe auta z nieco niższej półki (Alfa Romeo 4C, Nissan 370Z, Ruf CTR 3).

Kwestie techniczne

Trójwymiarowa oprawa graficzna wydanego na platformę Switch Gear.Club Unlimited może się podobać – wysoką jakość prezentują zarówno oddane z pietyzmem modele samochodów, jak i elementy otoczenia. Niemniej, ze względu na ograniczenia techniczne konsoli giganta z Kioto, produkcja nie dorównuje pod względem wizualiów tuzom gatunku.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 7.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Gear.Club Unlimited

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.