Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiSwitch
Okładka Fast RMX (Switch)
OkładkaFast RMX (Switch)

Fast RMX Switch

Dynamiczna gra wyścigowa, opracowana przez niezależne studio Shin'en Multimedia z myślą o konsoli Nintendo Switch. Fast RMX określane jest mianem duchowego spadkobiercy cyklu WipEout.

Wyścigi | science fiction | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fast RMX Premiera Switch

3marca2017

Nintendo eShop

3marca2017

producent: Shin'en Multimedia wydawca: Shin'en Multimedia Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Fast RMX to dynamiczna gra wyścigowa, stworzona przez niezależne studio Shin'en Multimedia. Produkcja jest jednym z duchowych spadkobierców cyklu WipEout, a została opracowana z myślą o konsoli Switch. Deweloperzy bynajmniej nie są nowicjuszami – w ich portfolio znajduje się między innymi ciepło przyjęte FAST Racing Neo.

Mechanika

W Fast RMX gracze zasiadają za sterami futurystycznych pojazdów, wyposażonych w potężne napędy antygrawitacyjne. Maszyny tego typu są wystawiane do spektakularnych wyścigów rozgrywanych przy prędkościach sięgających kilkuset kilometrów na godzinę. W trakcie zabawy przychodzi nam stawać do walki o zwycięstwo na trzydziestu zróżnicowanych trasach, których wachlarz obejmuje tory ulokowane zarówno w rozległych metropoliach, jak i w kanionach, czy choćby pomiędzy ośnieżonymi, górskimi szczytami.

Klucz do zwycięstwa stanowi nie tylko opanowanie wybranego przez nas pojazdu, lecz także doskonała znajomość poszczególnych tras, wypełnionych rozmaitymi power-upami dającymi nam chwilową przewagę nad oponentami.

Tryby gry

W Fast RMX na platformie Switch grać można zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie innych graczy. W trybie multiplayer na podzielonym ekranie może zmierzyć się ze sobą maksymalnie czterech zawodników, z kolei przez Internet w zmaganiach bierze udział nawet osiem osób. Dodatkowo, na odblokowanie czeka specjalny wariant rozgrywki, nazwany Hero Mode, w którym nie tylko ulegają zmianie podstawowe założenia rozgrywki, lecz także stawiane są przed graczem zupełnie nowe wyzwania.

Kwestie techniczne

Podobnie jak kultowy pierwowzór, Fast RMX charakteryzuje się wysokiej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną. Na uwagę zasługuje fakt, że gra działa w rozdzielczości 1080p w stałych 60 klatkach na sekundę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-8  

Oczekiwania czytelników: 9.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Fast RMX: Odpowiednia dla każdego wieku.