Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskiePCANDSwitchPS4XONEiOS
Okładka Oh...Sir! The Hollywood Roast (PC)

Oh...Sir! The Hollywood Roast

Humorystyczna gra towarzyska autorstwa niezależnego polskiego studia Vile Monarch, będąca spin-offem ciepło przyjętego Oh…Sir!! The Insult Simulator. Produkcja stanowi swoiste rozwinięcie pomysłów poprzedniczki, a gracze biorą tu udział w nietypowych pojedynkach… na obelgi.

Towarzyskie | 2D | humorystyczne | na 2 osoby | polskie | indie | słowne

Okładka Oh...Sir! The Hollywood Roast (PC)

data premiery gry:

31maj2017

PC

1cze2017

AND iOS

18sty2018

Switch

29maj2018

PS4

1cze2018

XONE

Oh...Sir! The Hollywood Roast to spin-off ciepło przyjętego Oh...Sir!! The Insult Simulator – gry logicznej, opracowanej przez niezależne polskie studio Vile Monarch. Tytuł trafił na wiele platform, wśród których jest również AND, PS4 itd..

Mechanika

Oh...Sir! The Hollywood Roast stanowi rozwinięcie pomysłów zapoczątkowanych w poprzedniej grze studia. Gracze po raz kolejny biorą więc udział w pojedynkach na obelgi, toczonych pomiędzy dwiema osobami. Wypowiadane przez poszczególnych zawodników inwektywy wybieramy z obszernej listy i łączymy je w efektowne kombinacje – po naładowaniu specjalnego wskaźnika odblokowujemy obrazę krytyczną, która kładzie przeciwnika na łopatki. W miarę odnoszonych sukcesów otrzymujemy nagrody w postaci Złotych Papug – zebrane statuetki możemy przeznaczyć na zakup nowych elementów do kreatora postaci.

Opisywana tutaj produkcja pozwala bowiem na tworzenie własnych zawodników – z uwagi na fakt, że całość została utrzymana w hollywoodzkiej otoczce, nic nie stoi na przeszkodzie, by poprowadzić do boju samodzielnie wykreowany odpowiednik jednego z aktorów bądź celebrytów. Z drugiej jednak strony deweloperzy oddają do naszej dyspozycji całą gamę gotowych postaci, wśród których pojawiają się karykatury bohaterów srebrnego ekranu, takie jak choćby Dirty Potter (Harry Potter), The Greasy Wizard (Gandalf Szary) czy Wisecrack (swoista hybryda marvelowskich superbohaterów, głównie Kapitana Ameryki i Deadpoola).

Tryby gry

Oh...Sir! The Hollywood Roast oferuje szeroką gamę wariantów rozgrywki. Podstawowym trybem jest kariera, w ramach której uprawiamy szermierkę słowną przeciwko sztucznej inteligencji. Oprócz tego można się bawić w towarzystwie innych graczy – tyczy się to zarówno rozgrywki lokalnej, jak i zmagań przez Internet.

Kwestie techniczne

Oh...Sir! The Hollywood Roast działa w oparciu o technologię stworzoną na potrzeby poprzedniej gry z serii. Prosta, kreskówkowa oprawa graficzna może zatem się podobać. Warto jednak wspomnieć, że w porównaniu z pierwowzorem, słownik napędzający kolejne obelgi uległ ponad dwukrotnemu powiększeniu. Ponadto produkcja doczekała się szeregu darmowych aktualizacji wprowadzających nowych bohaterów i scenerie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / gorące krzesło     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Oh...Sir! The Hollywood Roast

Klasyfikacja PEGI Oh...Sir! The Hollywood Roast

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.

Wymagania sprzętowe Oh...Sir! The Hollywood Roast

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo E4500 1.2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 500 MB HDD
  • Windows XP/7/8
Oh... Sir! The Hollywood Roast debiutuje na rynku
Oh... Sir! The Hollywood Roast debiutuje na rynku

wiadomość1 czerwca 2017

Oh... Sir! The Hollywood Roast, czyli spin-off popularnej gry niezależnej warszawskiego studia Vile Monarch, trafił wczoraj do sprzedaży. Tytuł dostępny jest na PC i urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (6-12 marca 2017 r.)
Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (6-12 marca 2017 r.)

wiadomość13 marca 2017

Miniony tydzień ponownie okazał się owocny dla polskiego rynku gier. Zapowiedziano projekty House Flipper i Oh...Sir!! The Hollywood Roast oraz pudełkowe wydanie Beat Cop (od Techlandu), obejrzeliśmy nowe materiały video z Observer i Inner Chains oraz dowiedzieliśmy się, kto udzieli głosu głównej bohaterce w zlokalizowanej wersji gry Syberia 3. Ponadto wyszedł nowy, urodzinowy numer CD-Action.

PC
AND
iOS
Switch
PS4
XONE