Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2009, 11:15

autor: Jiker

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, MAG, Fallout MMO) 14/12/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera strzelaniny MAG, ścieżka dźwiękowa do Final Fantasy XIII, łatka do Wolfensteina, data debiutu UFC 2010 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera strzelaniny MAG, ścieżka dźwiękowa do Final Fantasy XIII, łatka do Wolfensteina, data debiutu UFC 2010 i inne. Zapraszamy do lektury.

Frogger Returns

Kolejna reinkarnacja przygód żaby Froggera – Frogger Returns autorstwa firmy Konami – została opublikowana w serwisach PlayStation Network i WiiWare. Produkcję można zakupić odpowiednio za równowartość 4,99 dolara/euro oraz 500 punktów Wii. Gra powstała na bazie nowoczesnego, trójwymiarowego silnika graficznego.

MAG

Brytyjskie sklepy sugerują, że europejski debiut sieciowej strzelaniny MAG (dopuszczającej możliwość jednoczesnej rywalizacji nawet 256 osób) odbędzie się 29 stycznia 2010 roku. Firma Sony Computer Entertainment póki co nie potwierdziła tych informacji. Przypominamy, że do tej pory poznaliśmy wyłącznie datę premiery gry w Stanach Zjednoczonych – produkcja studia Zipper Interactive zadebiutuje tam 26 stycznia.

Final Fantasy XIII

Square Enix wprowadzi już wkrótce do sprzedaży w Japonii ścieżkę dźwiękową do Final Fantasy XIII, skomponowaną przez Masashiego Hamauzu. Soundtrack zostanie wydany w dwóch wersjach: standardowej (cztery płyty, specjalne opakowanie, ok. 45 dolarów) oraz limitowanej First Cut Limited Edition (dodatkowy, piąty nośnik, ok. 58 dolarów). Póki co nie wiemy, czy trafi do sklepów w innych regionach świata.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, MAG, Fallout MMO) 14/12/09 - ilustracja #1

Wolfenstein

Już niedługo dojdzie do publikacji nowej łatki do Wolfensteina, autorstwa Raven Software. Aktualizacji poddane zostaną wszystkie trzy wersje gry – PC, X360 i PS3. Szczegółowo o patchu poczytacie na łamach oficjalnego forum gry.

UFC Undisputed 2010

Firma THQ potwierdziła, że amerykańska premiera gry UFC Undisputed 2010 (X360, PS3), kontynuacji ciekawej produkcji traktującej o walkach w formule MMA, odbędzie się 25 maja 2010 roku.

Fallout MMO/Project V13

W sieci opublikowana została nowa grafika z projektu Fallout MMO (znanego również jako Project V13). Stanowi ona zapewne niewielki fragment materiałów, które przed kilkoma dniami wyciekły do Internetu w związku z rozprawą sądową wymierzoną w Interplay, producenta gry, przez firmę Bethesda (właściciela praw do marki Fallout). Więcej materiałów znajdziecie w jednej z naszych poprzednich informacji na ten temat.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, MAG, Fallout MMO) 14/12/09 - ilustracja #2

The Beatles: Rock Band

Już jutro w ramach Xbox Live opublikowany zostanie trzeci album liverpoolskiego zespołu The Beatles, przeznaczony do gry The Beatles: Rock BandRubber Soul. DLC będzie można zakupić za równowartość 1440 punktów MS (160 punktów MS za pojedyncze utwory). Wersja na PlayStation 3 zaliczy swój debiut 17 grudnia i będzie kosztować około 7,50 funtów. Mniej więcej w tym samym czasie do sprzedaży trafi także edycja na Wii.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Dante's Inferno X360

Dante's Inferno PS3

The Lord of the Rings Online: Siege of Mirkwood

Matt Hazard: Blood Bath and Beyond

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Gwiazdkowe Zakupy - PC video felieton

Przegląd Tygodnia - przegląd przeglądów video magazyn

gry