Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2012, 15:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (FIFA, Minecraft, Call of Duty: Black Ops II) 20/8/12

Dziś piszemy m.in. o strzelaninie Call of Duty: Black Ops II w wersji na Wii U, okładce nadchodzącej odsłony serii FIFA, aktualizacji 1.4 gry Minecraft, a także ścieżce dźwiękowej Wasteland 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Misadventures of P.B. Winterbottom

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę The Misadventures of P.B. Winterbottom. Dzieło studia Arcen Games możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 0,99 euro (ok. 4 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Wasteland 2

Kompozytor Mark Morgan udostępnił próbkę muzyczną z gry Wasteland 2, której możecie posłuchać poniżej. Mark Morgan jest odpowiedzialny za ścieżkę dźwiękową Wasteland 2, a wcześniej pracował przy takich produkcjach jak Planescape Torment, czy Fallout.

Call of Duty: Black Ops II

Z życiorysu jednego z pracowników studia Treyarch wynika, że trwają prace nad grą Call of Duty: Black Ops II w wersji na Wii U. Informacja nie została do tej pory potwierdzona przez firmę Activision, choć ukazanie się kolejnej odsłony popularnej serii na debiutującej platformie sprzętowej może być całkiem prawdopodobnym rozwiązaniem. Na razie wiemy tylko, że Call of Duty: Black Ops II zadebiutuje 13 listopada bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Project Copernicus

Curt Schilling (założyciel 38 Studios) powiedział w wywiadzie dla Boston Magazine, że anulowana gra MMO o roboczym tytule Project Copernicus miała być oparta na systemie free to play. Deweloper planował ujawnić tę informację jako jedną z największych niespodzianek tej produkcji. Darmowa gra była bardziej atrakcyjna z punktu widzenia inwestorów, którzy widzieli w takiej produkcji źródło potencjalnego zysku.

FIFA

Serwis CVG poinformował, że na okładce kolejnej odsłony serii FIFA po raz pierwszy od wielu lat nie wystąpi Wayne Rooney. W FIFA 13 gwiazdę Manchesteru United ma zastąpić Lionel Messi z Barcelony. Na okładkach gry sprzedawanej w Wielkiej Brytanii podobno towarzyszyć mu mają dwaj piłkarze określani jako „młode, obiecujące talenty”. Oficjalnego potwierdzenia na ten temat mamy doczekać się o godzinie 19:00 podczas konferencji prasowej firmy Electronic Arts.

Minecraft

Studio Mojang podzieliło się z graczami informacją na temat kilku niezapowiedzianych dotąd nowości, które pojawią się w aktualizacji 1.4 do gry Minecraft. Wśród nich znajdzie się możliwość farbowania ubrania sterowanej postaci, rośliny doniczkowe, czy kolejne mikstury (w tym m.in. takie dające niewidzialność oraz zdolność do widzenia w ciemnościach). Łatka przyniesie również wiele innych usprawnień, o których będziemy informowani na bieżąco.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: