Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2012, 14:00

autor: Sarge

Trwają prace nad polską wersją językową gry Lineage II

Europejski dystrybutor gry Lineage II poinformował, że popularna produkcja MMO typu free to play zostanie w najbliższych miesiącach przetłumaczona na polski język. Prace nad lokalizacją zostały już rozpoczęte.

W informacji prasowej udostępnionej przez firmę Innova ogłoszono, że gra Lineage II wkrótce zostanie udostępniona w pełnej polskiej wersji językowej. Do tej pory produkcja studia NCsoft ukazała się po angielsku i niemiecku. Prace nad lokalizacją mają potrwać przez kilka miesięcy, a gracze będą mogli na bieżąco wyrażać opinie na jej temat poprzez liczne beta testy tłumaczenia.

Trwają prace nad polską wersją językową gry Lineage II - ilustracja #1
Jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie otrzymamy polską wersję Lineage II

Okazuje się, że wsparcie dla polskiego rynku nie ograniczy się tylko do przygotowania lokalizacji. Europejski dystrybutor zapowiada bowiem, że uruchomiona zostanie dedykowana Polakom pomoc techniczna, a w życie wejdą działania mające na celu rozwijanie społeczności skupionej wokół Lineage II. O wszelkich postępach na temat lokalizacji będziemy informowani na bieżąco.

Lineage II to jedna z bardziej popularnych gier MMO, która w zeszłym roku przeszła na model free to play. Oznacza to, że możemy w nią zagrać zupełnie za darmo, choć nie brakuje także systemu opcjonalnych mikropłatności. Jeśli chcielibyście wypróbować Lineage II, wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową i zainstalować grę po pobraniu klienta.