Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2012, 13:49

autor: Grzegorz "Aver" Ferenc

Znamy datę premiery gry Sacrilegium. Tytuł Reality Pump doczeka się edycji limitowanej

Zgodnie z materiałami prasowymi pochodzącymi z targów gamescom, survival horror Sacrilegium studia Reality Pump ukaże się 7 maja 2013 roku. Oprócz edycji standardowej dostępne będzie wydanie limitowane Royal Edition.

Najnowsza gra krakowskiego studia Reality Pump w klimatach gotyckiego survival horroru Sacrilegium ukaże się 7 maja 2013 roku. Wynika tak z oficjalnych materiałów reklamowych udostępnionych przez producenta na targach gamescom w Kolonii.

Gotycki klimat w polskim wydaniu – obrazek koncepcyjny z gry Sacrilegium

Oprócz standardowego wydania w cenie 54,99 euro na PC oraz 69,99 euro na konsole Xbox 360 i PlayStation 3, gra doczeka się specjalnej Royal Edition, której cena będzie wyższa o odpowiednio 30 euro na wszystkie trzy platformy. Nie wiadomo jeszcze, jaką zawartość bonusową ma zawierać.

Folder reklamowy Sacrilegium z targów gamescom 2012

Sacrilegium opowiada o przygodach dwudziestoletniej studentki Alex z Kalifornii, która zostaje wplątana w niezwykłe wydarzenia i zmuszona do wykorzystania swoich umiejętności w sztukach walki w starciu z przypominającymi wampiry stworami Moroi.

Autorzy z Reality Pump obiecują rozległy świat, ciekawą fabułę i znakomitą oprawę graficzną tytułu. Wiadomo, że grę napędza autorski silnik Grace 2. Co ciekawe, zaoferuje ona wsparcie dla stereoskopowego 3D.