Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2015, 12:50

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wieści ze świata (DriveClub, Rock Band, ScreamRide) 17/2/2015

Dziś piszemy o nowej aktualizacji do DriveClub, dwóch DLC do Rock Band oraz demie gry ScreamRide. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w środę, 18.2):

  1. The King of Fighters XIII – obniżka 66% – 9,51 euro (ok. 40 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 23.2) – obniżka cen 100 tytułów, WWW

DriveClub

DriveClub, gra wyścigowa wypuszczona ekskluzywnie na PlayStation 4, otrzymała sporą, bo ważącą 690 MB aktualizację. Patch 1.11 dodaje nową trasę (Kobago w Japonii) oraz drużynową próbę czasową, nie wspominając o garści mniejszych poprawek. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się darmowego samochodu VUHL 05 oraz płatnej paczki DLC z autami.

Rock Band 3

Rock Band 3 doczekał się dwóch nowych DLC – piosenki Rize of the Fenix zespołu Tenacious D oraz Back to the Shack grupy Wheezer. Każdy z utworów da się kupić w sklepie PlayStation Store lub Xbox Marketplace w cenie 1,49 euro (7,19 zł w Xbox Marketplace).

ScreamRide

W usłudze Xbox Live pojawiło się demo gry ScreamRide, pozwalające bezpłatnie wypróbować fragmenty trzech trybów kariery dostępnych w pełnej wersji. Tytuł ukaże się w Europie 6 marca na Xboksie One i Xboksie 360. Z okazji zbliżającego się debiutu opublikowano premierowy zwiastun produkcji, widoczny poniżej:

Halo: Nightfall

Halo: Nightfall, pięcioodcinkowy serial stanowiący fabularny pomost pomiędzy grami Halo 4 i Halo 5, zostanie wypuszczony w formie filmu pełnometrażowego. Wydanie to trafi do sklepów 17 marca na DVD i Blu-ray. Wcześniej serial produkcji Ridleya Scotta pokazywany był użytkownikom Xboksa 360 i Xboksa One w listopadzie i grudniu 2014 roku. Poniżej znajdziecie nowy trailer produkcji:

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Lord of Magna: Maiden Heaven
  2. War of Rights
  3. Cities: Skylines
  4. Agarest: Generations of War 2
  5. Sunless Sea

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Agarest: Generations of War 2 trailer
  2. Battlefield Hardline dziennik dewelopera - strategia
  3. Battlefield Hardline nowości w grze (PL)