Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 lutego 2015, 12:00

autor: Renox

Ukończenie The Order: 1886 zajmie średnio 8-10 godzin

Zdaje się, że w końcu otrzymaliśmy oficjalną, wiarygodną informację związaną z czasem potrzebnym na ukończenie debiutującego w ten piątek The Order: 1886. Dyrektor generalny studia Ready At Dawn, Andrea Pessino, ujawnił, że sfinalizowanie rozgrywki zajmie graczom średnio 8-10 godzin, a nie jak jeszcze niedawno moglibyśmy przypuszczać – raptem pięć i pół godziny.

Ukończenie kampanii w The Order: 1886 zajmie średnio 8-10 godzin. - The Order: 1886 – ukończenie gry zajmie średnio 8-10 godzin - wiadomość - 2015-02-17
Ukończenie kampanii w The Order: 1886 zajmie średnio 8-10 godzin.

Czas potrzebny na ukończenie debiutującego już w nadchodzący piątek The Order: 1886 stał się ostatnio głównym tematem zażartych sporów wśród graczy. Oliwy do ognia dolała wczorajsza informacja związana z publikacją gameplaya prezentującego rzekomo całą kampanię we wspomnianej produkcji, którą podobno można ukończyć w ciągu raptem pięciu i pół godziny. Wygląda jednak na to, że w końcu otrzymaliśmy oficjalną informację na ten temat płynącą z samej góry. Dyrektor generalny studia Ready At Dawn, Andrea Pessino, ujawnił podczas jednego ze spotkań w Milanie, że ukończenie The Order: 1886 wymagać będzie od graczy poświęcenia średnio 8-10 godzin, a więc więcej, niż można byłoby jeszcze niedawno przypuszczać.

Co ciekawe, 5,5 godziny również powinno wystarczyć na sfinalizowanie przygotowanej przez deweloperów kampanii, jednak możliwe będzie to wyłącznie wówczas, kiedy będziemy się naprawdę spieszyć, pomijając wszystkie istotne elementy znajdujące się wokół nas. Wspomniany wcześniej materiał, zdaniem Pessino, w ten właśnie sposób został zrealizowany. Równie dobrze możemy podwyższyć poziom trudności i w bardziej szczegółowy sposób eksplorować świat gry, co pozwoli podobno na wydłużenie rozgrywki nawet do ponad 12 godzin. W ostateczności czas niezbędny na ukończenie zabawy przy The Order: 1886 według wspomnianego rozmówcy zależeć ma w dużym stopniu od gracza i jego indywidualnego podejścia.

Na zakończenie warto przypomnieć, że omawiana produkcja zadebiutuje w nadchodzący piątek, 20 lutego, wyłącznie w wersji na konsole PlayStation 4.