Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2014, 14:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (Batman: Arkham Origins Blackgate, Dark Souls II) 11/2/14

Dziś piszemy m.in. o Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition w wersji na Xboksa 360, klasyfikacji wiekowej przyznanej grze Dark Souls II, zwiastunie filmu Heavenly Sword, a także o liczbie produkcji przygotowywanych z myślą o PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

DSC World

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto dodatkową zawartość do darmowej gry DCS World. Poszczególne pakiety można aktualnie nabyć nabyć 40-75% taniej. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem. Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Heavenly Sword

W sieci pojawił się zwiastun filmu animowanego na podstawie gry Heavenly Sword. Ekranizacja produkcji studia Ninja Theory doczeka się premiery w czerwcu bieżącego roku – taka informacja jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej. Gra o tym samym tytule jest dostępna wyłącznie na PlayStation 3 od września 2007 roku i jest kolejnym przedstawicielem gatunku slasherów w stylu serii God of War czy Devil May Cry.

Dark Souls II

Amerykańska organizacja ratingowa przyznała grze Dark Souls II notę „T for Teen”. Produkcja studia From Software została więc oznaczona jako tytuł przeznaczony dla osób od 13. roku życia. Jest to o tyle zaskakujące, że pierwsza część Dark Souls dostała swego czasu notę „M for Mature”. Oznacza to, że była skierowana do graczy od 17. roku życia. Można zadać sobie pytanie, czy gra Dark Souls II została pod pewnymi względami złagodzona, by trafić do szerszego grona odbiorców? Dark Souls II ukaże się 14 marca w Europie na PlayStation 3 i Xboksie 360 oraz w późniejszym terminie na PC.

PlayStation 4

Firma Sony ujawniła na Twitterze, że w tym roku doczekamy się premier ponad 100 gier na PlayStation 4. Można się domyślać, że wliczono tutaj zarówno wysokobudżetowe produkcje, jak i niezależne tytuły rozprowadzane wyłącznie drogą cyfrową.

Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition

Na stronie internetowej Xbox.com pojawił się wpis dotyczący gry Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition, co niemal ostatecznie potwierdza, że produkcja wydana dotychczas na PlayStation Vita i 3DS-a ukaże się także na innych platformach sprzętowych. Na razie pewna wydaje się edycja na Xboksa 360, ale można się spodziewać również debiutu na PlayStation 3 oraz PC. Na stronie Xbox.com czytamy, że „Batman: Arkham Origins Blackgate – Deluxe Edition to rozbudowana wersja 2,5-wymiarowej gry, która zawiera nowe mapy, potyczki z przeciwnikami, poziomy trudności, stroje Batmana, a także atrakcyjniejszą oprawę graficzną”.

Data premiery gry Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition nie jest znana - Wieści ze świata (Batman: Arkham Origins Blackgate, Dark Souls II) 11/2/14 - wiadomość - 2014-02-11
Data premiery gry Batman: Arkham Origins Blackgate - Deluxe Edition nie jest znana

Project Stealth

Niezależne studio Heartcore Games zatrudni pracowników, którzy pomogliby przy produkcji gry Project Stealth. Jest to sieciowa skradanka z elementami akcji, w której walczą ze sobą najemnicy ze szpiegami. Tytuł został zapowiedziany już wcześniej, ale proces developingu postępował bardzo powoli i dopiero teraz ma ruszyć ze zdwojoną mocą. Twórcy nie są w stanie jednak potwierdzić choćby przybliżonej daty premiery Project Stealth. Po więcej szczegółów na temat gry odsyłamy na oficjalną stronę internetową.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. World of Speed
  2. Eschalon: Book III
  3. Space Pirates and Zombies 2
  4. The Even More! Incredible Machine
  5. The Incredible Machine 3

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. World of Speed – trailer
  2. Heavenly Sword – zwiastun filmu #2
  3. Gra o Tron sezon 4 – zwiastun filmu
  4. Kingdom Come: Deliverance – kulisy produkcji #4 - walka