Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 maja 2015, 12:02

autor: Patryk "Tyon" Greniuk

Wieści ze świata (Audiosurf 2, Risen 3: Titan Lords, Victory Command, Turok) 8/5/15

Dziś piszemy m.in. o przejściu gry Audiosurf 2 w fazę beta, wydaniu Risen 3: Titan Lords i Abyss Odyssey na PS4 oraz możliwej reedycji kultowej strzelanki Turok: Dinosaur Hunter. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steam

Promocja dnia (do godziny 19:00 w sobotę, 9.5):

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek 11.5):

  • The Witcher Franchise – wyprzedaż gier z serii Wiedźmin, WWW
  • Bohemia Interactive Publisher Sale – wyprzedaż gier studia Bohemia, WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 11.5) – obniżka cen 93 tytułów, WWW

Audiosurf 2

Audiosurf 2, kontynuacja popularnej, zręcznościowej gry muzycznej, opuści Early Access 26 maja i przejdzie w fazę beta. Tytuł jest dostępny na platformie Steam w cenie 13,99 euro (ok. 51 zł). Sequel produkcji oferuje nowy, bardziej intuicyjny interfejs, wsparcie dla modów poprzez Steam Workshop, znacznie poprawione efekty audiowizualne oraz możliwość umieszczania swoich najlepszych wyników w sieci. Dla tych, którzy nie grali w poprzednią odsłonę – rozgrywka polega na ściganiu się w rytm wybranej przez siebie muzyki po futurystycznych trasach, proceduralnie generowanych na podstawie odtwarzanego podkładu.

Risen 3: Titan Lords

Deep Silver, wydawca Risen 3: Titan Lords, zapowiedział specjalną edycję gry na konsolę PlayStation 4. Duchowy spadkobierca Gothica wydany zostanie 21 sierpnia 2015 roku w bogatej wersji Enhanced Edition. Zawierać ona będzie wszystkie dodatki: Strój Awanturnika, Wyspa Mgieł oraz Powstanie Karzełków. Dodatkowo poprawiona ma zostać oprawa audiowizualna. Według zapowiedzi, grafika na najnowszej konsoli od Sony przewyższać ma ustawienia ultra na komputerach osobistych i wyświetlana będzie w Full HD (1080p) oraz "solidnych" 30 klatkach na sekundę. Edycja wyceniona została na 39,99 dolarów (ok. 144 zł) w wersji cyfrowej. Gra nie zostanie wydana na konsolę Xbox One.

Victory Command

Fani gier typu MOBA mogą już zapisywać się do bety Victory Command. - Wieści ze świata (Audiosurf 2, Risen 3: Titan Lords, Victory Command, Turok) 8/5/15 - wiadomość - 2015-05-08
Fani gier typu MOBA mogą już zapisywać się do bety Victory Command.

Ruszyła zamknięta beta Victory Command, darmowej krzyżówki gry RTS oraz MOBA (Massive Online Battle Arena). Twórcy rozpoczęli rozsyłanie zaproszeń do testów. Zgłaszać możecie się poprzez oficjalną stronę produkcji. Niestety, nie wiemy jeszcze, kiedy ruszy otwarta beta. Victory Command skupia się na zmaganiach 5-osobowych drużyn, w których gracze dowodzą pojedynczymi oddziałami wojsk (piechoty, samochodów zwiadowczych lub czołgów). Za produkcję odpowiedzialne jest studio Petroglyph, które do tej pory wydało takie tytuły jak Grey Goo czy Universe at War: Earth Assault.

Turok: Dinosaur Hunter

Turok: Dinosaur Hunter to pierwszoosobowa strzelanka z roku 1997. Według najnowszych plotek trwają prace nad ponownym wydaniem gry na PC. Informacja podana została m.in. przez serwis Eurogamer, który z kolei powołuje się na wywiad z Samuelem Villarrealem, opublikowany na stronie TechRaptor. Potwierdził on, że pracował nad reedycją gry, jednak projekt tymczasowo został zawieszony. Studio Night Dive, posiadające prawa do gry, według słów Villarreala ma wrócić do prac pod koniec tego roku.

Abyss Odyssey

Zręcznościowa platformówka w realiach fantasy – Abyss Odyssey, doczeka się reedycji na PlayStation 4. Gra wydana została dotychczas na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Extended Dream Edition, gdyż tak zatytułowane jest wydanie, zawierać będzie poprawioną grafikę, sieciowy tryb PvP oraz ogólne polepszenie grywalności. Nie podano żadnych informacji na temat wydania gry na konsolę Xbox One.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: