Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2013, 13:30

autor: Sarge

Wieści ze świata (Army of Two: The Devil’s Cartel, Tomb Raider) 7/3/13

Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Army of Two: The Devil’s Cartel, dodatku DLC do gry Tomb Raider, a także nadchodzącej aktualizacji Guild Wars 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

NBA 2K13

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę NBA 2K13. Dzieło studia Visual Concepts możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Zestaw kosztuje 14,99 euro (ok. 62 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Guild Wars 2

Studio ArenaNet ujawniło, że 26 marca fani Guild Wars 2 doczekają się nowej aktualizacji – Flame and Frost: The Razing. Jest to kolejne rozwinięcie przygód rozpoczętych przez Flame and Frost: Prelude. Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej, a konkretne zmiany wprowadzone w tej aktualizacji zostaną ujawnione w przyszłości.

Army of Two: The Devil’s Cartel

Firma Electronic Arts ogłosiła, że 12 marca na łamach Xbox Live oraz dzień później w europejskiej usłudze PlayStation Network pojawi się demo gry Army of Two: The Devil’s Cartel. W wersji demonstracyjnej będziemy mogli sprawdzić tryb kooperacji i rozegrać misję, w której głównym celem dwójki bohaterów jest uratowanie porwanego polityka. Przy okazji ujawniono nowy zwiastun gry. Army of Two: The Devil’s Cartel zadebiutuje w naszym kraju 29 marca na PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

Electronic Arts

Dyrektor finansowy Blake Jorgensen z firmy Electronic Arts powiedział wczoraj na Wedbush Technology Conference, że możliwe jest wydanie w przyszłości „paru nowych marek sportowych” przez amerykańskiego giganta. Jorgensen nie ujawnił wprawdzie szczegółów, ale najwyraźniej możemy spodziewać się debiutu zupełnie nowych serii. Całkiem możliwe, że są one związane ze zbliżającą się nową generacją konsol. Z pewnością mowa m.in. o grach na licencji UFC, którą firma Electronic Arts przejęła w ubiegłym roku.

Tomb Raider

Firma Square Enix ogłosiła, że 19 marca w usłudze Xbox Live zadebiutuje dodatek DLC Caves and Cliffs Multiplayer Map Pack do gry Tomb Raider. Z czasem rozszerzenie trafi także na Steama oraz PlayStation Network, ale nie wiadomo jeszcze kiedy to nastąpi. W jego skład wejdą trzy mapy do trybu multiplayer: Scavenger Caverns, Cliff Shantytown oraz The Burning Village. Cena tego DLC zostanie ustalona na poziomie 4,99 dolarów lub 400 punktów Microsoftu.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.