Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS3X360
Okładka Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (PC)
OkładkaTeenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (PC)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Gra akcji z wojowniczymi żółwiami ninja w rolach głównych. Tytuł oparto na amerykańskim serialu animowanym Teenage Mutant Ninja Turtles z 2012 roku. Gracze mogą bawić się w pojedynkę oraz skorzystać z trybu kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Akcji | seriale animowane | ninja | beat 'em up | kooperacja

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows Premiera

28sie2013

PC X360

15kwi2014

PS3

producent: Red Fly Studios wydawca: Activision Blizzard

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows to trójwymiarowa gra akcji, pozwalająca graczom wcielić się w popularne wojownicze żółwie ninja, które regularnie od przeszło trzydziestu lat pojawiają się w kinach, komiksach oraz telewizji. Wydawcą tytułu jest firma Activison, a jego deweloperem studio Red Fly. Zespół odpowiedzialny jest za przygotowanie drugiej odsłony Star Wars: The Force Unleashed, adaptacji filmowego Thora Thor: God of Thunder, Ghostbusters: The Video Game na konsolę Wii oraz kliku tytułów na platformy mobilne.

Producenci oparli swoje dzieło na serialu animowanym Teenage Mutant Ninja Turtles (w Polsce wyświetlanym pod tytułem Wojownicze żółwie ninja), przygotowanym w 2012 roku przez amerykańską stację Nickelodeon. W przeciwieństwie do oryginału z TV, deweloperzy zdecydowali się się na mniej kreskówkową oprawę graficzną, stawiając na bardziej realistyczne modele otoczenia, oświetlenie oraz animacje postaci. W trakcie rozgrywki czwórka bohaterów staje naprzeciw złowrogiego klanu ninja dowodzonego przez Shreddera oraz przemierza ulice, kanały i różne zakamarki Nowego Jorku. System walki oparty został na wykorzystaniu wielu rodzajów broni oraz wykonywaniu kombosów. Gracze mogą bawić się w pojedynkę, ale także skorzystać z trybu kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Ostatnia modyfikacja 18 czerwca 2013

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7,2 / 10 na podstawie 149 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 9,1 / 10 na podstawie 177 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 5 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista(SP2)/7(SP1)/8
PS3
PC
X360