Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2014, 12:50

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wieści ze świata (Afterfall Reconquest, Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes, Far Cry 4) 25/7/14

Dziś piszemy o debiucie Afterfall Reconquest w Steam Early Access, dacie premiery Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes oraz trybie kooperacji w grze Far Cry 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Oferta dnia (do godziny 19:00 w sobotę):

  1. Viscera Cleanup Detail (wczesny dostęp) – obniżka 40% – 4,79 euro (ok. 20 zł), WWW

Oferta weekendowa (do godziny 19:00 w poniedziałek):

  1. Dead Island Franchise – obniżka 75% na tytuły z serii – 7,49 euro (ok. 57 zł) za paczkę dwóch gier i dodatków DLC, WWW
  2. Ace Combat Assault Horizon - Enhanced Edition – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), za darmo przez weekend, WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek) – obniżka cen 53 tytułów, WWW

Afterfall Reconquest

Afterfall Reconquest został podzielony na odcinki wypuszczane we wczesnym dostępie

Od wczorajszego wieczoru na Steamie dostępny jest Afterfall Reconquest - Episode 1 w ramach wczesnego dostępu. Na obecnym etapie produkcji rozegrać można godzinę z czterogodzinnego pierwszego odcinka postapokaliptycznej gry akcji polskiego dewelopera Intoxicate Studios. W sumie planowane są cztery epizody; pierwszy wyceniono na 6,99 euro (ok. 29 zł), ale do 31 lipca będzie można go nabyć 10% taniej. Poniżej znajdziecie zwiastun rozgrywki oraz dziennik dewelopera.

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes trafi do amerykańskich sklepów 23 września 2014 roku. W Europie gra pojawi się najprawdopodobniej kilka dni później – 25 września. Disney potwierdził również, że figurki oraz dyski mocy z zeszłorocznej produkcji będą kompatybilne z „dwójką” w trybie Toy Box.

Trine Enchanted Edition

Na Steamie udostępniono już pełną wersję Trine Enchanted Edition – czyli remake’a pierwszej części lubianej serii gier platformowych na silniku „dwójki”. Produkcja jest darmowa dla posiadaczy oryginalnej wersji Trine. Za jakiś czas tytuł ukaże się również w wersji cyfrowej na PlayStation 4 i Wii U.

Titanfall

Studio Respawn Entertainment zapowiedziało sporą aktualizację do Titanfall. Doda ona do gry tzw. Czarny Rynek (Black Market), czyli miejsce, w którym w zamian za wirtualną walutę gracze będą mogli handlować dobrami zdobytymi w grze (insygnia, Burn Cards itd.). Twórcy uspokajają jednocześnie, że nie zamierzają wprowadzać mikrotransakcji, dzięki którym możnaby było uzyskać przewagę za realne pieniądze.

Far Cry 4

Posiadacze Far Cry 4 będą mogli zagrać w trybie kooperacji ze znajomym, nawet jeśli nie posiada on własnej kopii gry. Nabywcy tytułu otrzymają 10 kodów podarunkowych, upoważniających wybraną przez nich osobę do dołączenia do zabawy jako Hurk, który zapewni głównemu bohaterowi wsparcie lotnicze z pokładu żyrokoptera. W ten sposób będzie można grać we dwójkę tak długo, jak długo będzie miał na to ochotę właściciel gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Project CARS

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Lords of the Fallen Sins - trailer
  2. Hyrule Warriors trailer #2
  3. Third Eye Crime zwiastun na premierę
  4. Obcy: Izolacja dziennik dewelopera - obsada Obcego (PL)
  5. The Room trailer
  6. Might & Magic: Duel of Champions - Forgotten Wars Pack trailer