Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2014, 13:00

autor: Sarge

Darkwood debiutuje we wczesnej wersji na Steamie. Rozdajemy 5 kluczy do gry [konkurs zakończony]

Wczoraj miała miejsce premiera wczesnej wersji Darkwood - niezależnego survival horroru autorstwa polskiego studia Acid Wizard. Tytuł jest dostępny w serwisie Steam, a my mamy do rozdania pięć kluczy uprawniających do pobrania gry.

Wczoraj w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam zadebiutowała wczesna wersja polskiej gry niezależnej Darkwood. Produkcja rodzimego studia Acid Wizard jest survival horrorem, w którym akcję ukazano z perspektywy lotu ptaka. Do 31 lipca Darkwood jest dostępny z 10% zniżką za 12,59 euro (ok. 52 zł) w polskiej wersji językowej. Później trzeba będzie zapłacić standardową cenę 13,99 euro (ok. 58 zł). Kupując tytuł w programie „Gry z wczesnym dostępem”, możecie się nim bawić już teraz i otrzymujecie dostęp do wszystkich przyszłych aktualizacji oraz końcowego produktu, który powinien zadebiutować przed końcem bieżącego roku. W międzyczasie możemy liczyć na łatki naprawiające wykryte błędy i wprowadzające ewentualną nową zawartość.

Konkurs – rozdajemy pięć kluczy [konkurs zakończony]

Z okazji debiutu wczesnej wersji Darkwood w serwisie Steam mamy dla Was pięć kodów uprawniających do pobrania gry. Wystarczy, że na adres [email protected] wyślecie wiadomość o temacie „Darkwood”, podacie swoją ksywkę i odpowiecie na pytanie: w jakim mieście zlokalizowana jest siedziba studia Acid Wizard? Klucze otrzyma pierwsze pięć osób, które udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Pierwsze wrażenia i materiał wideo

Wkrótce w serwisie gry-online.pl przeczytacie artykuł, w którym podzielimy się z Wami naszymi pierwszymi wrażeniami z rozgrywki. Oprócz tego w tvgry.pl zobaczycie niedługo nowy odcinek programu Samiec Alfa, w którym Hed przyjrzy się bliżej produkcji studia Acid Wizard. Już teraz zapraszamy do sprawdzenia tych materiałów.

Darkwood to niezależny survival horror łączący w sobie elementy przygodówki, zręcznościówki i RPG. Na tle konkurencji produkcja wyróżnia się dość nietypowym przedstawieniem akcji, którą obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Zabawę podzielono na dwa etapy. W nocy bronimy swojego domu przed siłami ciemności, a za dnia eksplorujemy okoliczny las w poszukiwaniu surowców i materiałów, które mogą pomóc nam w skutecznym odparciu wrogów po zmroku.