Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 lipca 2014, 13:55

autor: Sarge

GOG.com zatrudni Junior Business Development Managera

Na łamach serwisu cyfrowej dystrybucji GOG.com pojawiła się kolejna oferta pracy. Tym razem firma poszukuje Junior Businees Development Managera zajmującego się kontaktami z deweloperami i wydawcami.

Polski serwis cyfrowej dystrybucji GOG.com zatrudni pracownika na stanowisku Junior Business Development Manager. Jest to osoba kontaktująca się z deweloperami i wydawcami m.in. w celu zawarcia umów dystrybucji nowych gier na łamach GOG.com. Idealny kandydat powinien więc charakteryzować się nienaganną znajomością języka angielskiego, odpowiednią komunikatywnością oraz znajomością odpowiednich programów z pakietu Microsoft Office. Wszelkie szczegóły na temat wymagań, obowiązków i plusów wynikających z podjęcia pracy w GOG.com znajdziecie w ogłoszeniu dostępnym pod tym adresem. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 lipca, więc chętni powinni jak najszybciej dostarczyć swój życiorys i list motywacyjny na podany tam adres e-mail. Firma nieustannie szuka również pracowników na innych stanowiskach, więc warto śledzić poszczególne oferty na oficjalnej stronie internetowej.

GOG.com nieustannie poszukuje nowych pracowników - GOG.com zatrudni Junior Business Development Managera - wiadomość - 2014-07-25
GOG.com nieustannie poszukuje nowych pracowników

GOG.com to serwis dystrybucji cyfrowej, który początkowo od konkurencji wyróżniał się przede wszystkim tym, że oferował głównie klasyczne, nawet kilkunastoletnie gry dostosowane do działania na najnowszych systemach operacyjnych. Po pewnym czasie ofertę poszerzono jednak o nieco nowsze tytuły. Usługa została stworzona przez polską firmę CDP.pl (niegdyś CD Projekt).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.