Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2015, 18:39

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy gameplay: walka z wywerną królewską

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon opublikowali kolejny kilkuminutowy fragment rozgrywki z wyczekiwanej polskiej produkcji. Tym razem możemy na nim obejrzeć m.in. walkę Geralta z groźną Wywerną Królewską.

Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon odbędzie się 19 maja bieżącego roku. Fani cyklu tworzonego przez studio CD Projekt RED muszą więc jeszcze poczekać na upragnioną grę kilka dobrych tygodni. Czas ten można jednak sobie umilić oglądając kolejny fragment rozgrywki, tym razem przygotowany z okazji imprezy PAX East. Materiał opatrzony komentarzem Arka Borowika, jednego ze scenarzystów produkcji, prezentuje fragmenty Ziemi Niczyich oraz starcie z Wywerną Królewską. Nie jest to jedyne nagranie, które pojawiło się w ostatnim czasie. Kilka dni temu podczas Game Developers Conference zaprezentowano bowiem krótki fragment rozgrywki z PC-towej wersji, odpalonej na wysokich ustawieniach graficznych. Obejrzycie go w tym miejscu. Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

Walka z Wywerną Królewską na nowym gameplayu z Wiedźmin 3: Dziki Gon - ilustracja #2

Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier bieżącego roku. Produkcja pierwotnie miała pojawić się na rynku w 2014 roku, jednak twórcy zdecydowali się ją przesunąć na luty 2015 roku. Nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem i twórcy przełożyli debiut na maj. Miejmy zatem nadzieje, że jest to już ostateczny termin i za kilka tygodni weźmiemy udział w kolejnych przygodach Geralta.