Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 stycznia 2013, 13:00

autor: Maciej Jałowiec

Weź udział w konkursie z okazji premiery DMC: Devil May Cry!

Wraz z firmą Cenega Poland zapraszamy Was do konkursu fotograficznego dotyczącego gry DMC: Devil May Cry. Do zdobycia jest tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 i szereg nagród dodatkowych. Zachęcamy do wzięcia udziału w zabawie!

Z okazji zbliżającej się premiery gry DMC: Devil May Cry, wraz z firmą Cenega Poland zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 o pojemności 16GB oraz soundtracki i koszulki ze wspomnianej wyżej gry.

Weź udział w konkursie z okazji premiery DMC: Devil May Cry! - ilustracja #1

Zadanie polega na wykonaniu własnego zdjęcia przedstawiającego Was ucharakteryzowanych na bohaterów gry DMC: Devil May Cry (Dante lub Kat). Chcemy, abyście wykazali się dużą kreatywnością, tak więc wszelkiego rodzaju przebrania, makijaż, tła, rekwizyty i pozy charakterystyczne dla wspomnianych postaci są jak najbardziej dozwolone. Wymagana jest także kartka z widoczną Waszą ksywką na GRYOnline.pl, dokumentująca że faktycznie jesteście autorami danego zdjęcia. Dokładne informacje na temat prac konkursowych, trybu ich zgłaszania i wybierania, znajdziecie na specjalnie przygotowanej stronie konkursowej. Więcej szczegółów na temat DMC: Devil May Cry znajdziecie natomiast w Encyklopedii.

Gorąco zachęcamy do udziału w zabawie. Życzymy dobrej zabawy przy tworzeniu prac i powodzenia w konkursie!

Przejdź na stronę konkursową