Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2016, 12:17

autor: Góral

Wersja próbna Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 pozwala na 10 godzin zabawy

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji pograć w ciepło przyjętą strzelankę Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, to warto zainteresować się wersją próbną dostępną na komputerach osobistych. Umożliwia ona 10 godzin rozgrywki z pełną wersją tytułu.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 to szalona strzelanka z walecznymi roślinami i zabawnymi zombie. - Wersja próbna Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 pozwala na 10 godzin zabawy - wiadomość - 2016-04-27
Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 to szalona strzelanka z walecznymi roślinami i zabawnymi zombie.

Pod koniec lutego bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych zadebiutowała strzelanka Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, która zebrała pozytywne opinie w mediach. Jeżeli jednak do tej pory nie czuliście się przekonani do tej produkcji, to być może zmienicie zdanie dzięki próbnej wersji udostępnionej przez firmę Electronic Arts na platformie Origin (PC). Trial daje dostęp do całej zawartości tytułu na 10 godzin. Po tym czasie, jeżeli zdecydujecie się na zakup pełnego wydania, wszystkie poczynione postępy zostaną do niego przeniesione. By skorzystać z oferty wystarczy mieć założone konto we wspomnianej usłudze i pobrać tytuł z tego miejsca. Przy okazji przypominam, że oprócz wersji próbnej Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2, PC-towcy mogą także przetestować Unravel (dostęp do pierwszego poziomu przez 10 godzin), The Sims 4 (48 godzin zabawy z całą zawartością), Battlefield 4 (7 dni darmowej zabawy z pełną wersją) oraz Titanfall (dostęp na 48 godzin).

Wersja próbna Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 pozwala na 10 godzin zabawy - ilustracja #3

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 to kontynuacja trzecioosobowej strzelanki osadzonej w uniwersum Plants vs. Zombies od studia PopCap. Produkcja, podobnie jak część pierwsza, przeznaczona jest głównie do zabawy w multiplayerze, w którym rośliny walczą o władzę w mieście Suburbia / Zomburbia z zombie. Gracze otrzymują dostęp do ponad 100 postaci, rozmaitych trybów gry i kilkunastu map.

Przy okazji przypominamy, że normalne odsłony serii Plants vs. Zombies reprezentują gatunek tower defense, w którym zabawa polega na odpieraniu fal nacierających nieumarłych, przy pomocy zwariowanych roślin. Pierwsza część cyklu zadebiutowała na rozmaitych konsolach, komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych w 2009 roku, a dwójka dostępna jest już tylko na Androidzie i iOS.

Oficjalna strona gry Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2