Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 marca 2014, 09:03

autor: luckie

Watch Dogs – szczegóły ekskluzywnej zawartości na konsolach PlayStation

Nabywcy Watch Dogs w wersji na PlayStation 3 lub PlayStation 4 otrzymają cztery ekskluzywne misje (około godziny zabawy), biały strój oraz wspomaganie hackowania. Dodatkowa zawartość będzie dostępna na konsolach Sony w dniu premiery nowej gry Ubisoftu, a po pół roku prawdopodobnie trafi również na komputery PC.

Czy gdzieś w rękawie czai się ukryte ostrze? - Watch Dogs – szczegóły ekskluzywnej zawartości na konsolach PlayStation - wiadomość - 2014-03-21
Czy gdzieś w rękawie czai się ukryte ostrze?

Jak wiemy od jakiegoś czasu, nabywcy Watch Dogs w wersji na konsolę PlayStation 3 lub PlayStation 4 otrzymają ekskluzywną zawartość, niedostępną na pozostałych platformach sprzętowcyh przez pierwszych sześć miesięcy życia gry. Należeć do niej mają cztery misje, zapewniające łącznie godzinę rozgrywki, biały strój w stylu Assassin’s Creed oraz perk wspomagający hackowanie. Wszystkie te elementy zostały ukazane na nowym zwiastunie nadchodzącej gry akcji studia Ubisoft Montreal:

Dodatkowa zawartość w Watch Dogs na PlayStation
  1. Cztery fabularne misje (czas przejścia: ok. godziny)
  2. Biały strój
  3. Wspomaganie hackowania

O dodatkowych zadaniach pisaliśmy nieco wcześniej, gdy komunikowaliśmy o ściślejszej współpracy firm Ubisoft i Sony oraz wynikających z tego przywilejach dla użytkowników urządzeń z rodziny PlayStation. Podobnie jak to było w wypadku misji z Aveline de Grandpré w Assassin’s Creed IV: Black Flag, również Watch Dogs ma zaoferować około godziny dodatkowej zabawy dla posiadaczy konsol Sony. Bonusowe misje skupią się na odwecie, jakiego Aiden Pearce, bohater gry, planuje dokonać na internetowym magnacie. Ich ukończenie pozwoli lepiej poznać naturę sekretnej grupy hackerów DedSec, a w nagrodę gracz otrzyma dodatkowy slot na baterię, co w przyszłości ułatwi mu hackowanie. Ekskluzywna zawartość będzie dostępna na PlayStation 3 i 4 w dniu premiery gry. Po pół roku DLC powinno trafić również na komputery PC.

Oprócz posiadaczy konsol firmy Sony w nadchodzącą produkcję Ubisoftu z hackerem w roli głównej zagrają również użytkownicy PC, Xboksa 360 i Xboksa One. Wydanie na Wii U opóźni się w stosunku do pozostałych, ponieważ prace nad nim czasowo wstrzymano. Tytuł ukaże się na całym świecie 27 maja 2014 roku.

  1. Graliśmy w Watch Dogs - czy sandbox Ubisoftu powtórzy sukces GTA V?
  2. Oficjalna strona gry Watch Dogs