Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2013, 13:50

autor: Michał "Orlov" Orlikowski

DLC do Watch Dogs i Assassin's Creed IV eksluzywne przez pół roku dla konsol PlayStation

Dodatkowa zawartość Assassin's Creed IV: Black Flag i Watch Dogs będzie przez pierwszych sześć miesięcy ekskluzywna dla konsol Sony – PlayStation 3 i PS4.

Przyjemność gry Aveline przez pół roku zarezerwowana będzie wyłącznie dla posiadaczy PlayStation - DLC do Watch Dogs i Assassin's Creed IV eksluzywne przez pół roku dla konsol PlayStation - wiadomość - 2013-10-25
Przyjemność gry Aveline przez pół roku zarezerwowana będzie wyłącznie dla posiadaczy PlayStation

Kwitnąca ostatnimi czasy współpraca koncernu Ubisoft z japońskim gigantem Sony po raz kolejny zaowocowała korzyściami dla zwolenników sprzętu marki PlayStation. Film promujący PlayStation 4 ujawnił, że DLC do dwóch flagowych tytułów firmy Ubisoft będzie ekskluzywne dla konsol Sony przez pół roku od ich premiery.

Gry, o których mowa to Assassin's Creed IV: Black Flag i Watch Dogs. Każda z nich, jak obiecuje francuski producent, zaoferuje na konsolach PlayStation 3 i 4 godzinę zabawy więcej. W przypadku czwartej części serii Assassin's Creed na dodatkowe 60 minut rozrywki składać będą się trzy misje, w których pokierujemy Aveline de Grandpré – bohaterką Assassin's Creed III: Liberation (o tym, że pojawi się w ACIV pisaliśmy już w lipcu). O pełnych planach związanych z dodatkową zawartością do Black Flag przeczytacie w tym artykule.

Z kolei Watch Dogs otrzyma cztery misje, również składające się na około godzinną grę. Ich oś fabularna skupiać ma się na wątku zemsty głównego bohatera, Aidena Pearce'a, na internetowym magnacie.

Ekskluzywność dodatkowej zawartości na konsolach Sony ma trwać pół roku od dnia premiery objętych nią tytułów. Assassin's Creed IV trafi na PC, PS3, Xboksa 360 i Wii U 29 października – 15 listopada nastąpi amerykańska premiera na konsolach nowej generacji, PS4 i Xboksie One. Watch Dogs pojawi się na tych samych platformach sprzętowych, jednak nie wiadomo w jakim terminie – gra została niedawno przeniesiona na przyszły rok.

  1. Oficjalna strona firmy Ubisoft
  2. Oficjalna strony Sony PlayStation