Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 czerwca 2016, 09:38

autor: Góral

Watch Dogs 2 - na kilka godzin przed oficjalną zapowiedzią wyciekł zwiastun gry

O godzinie 18:00 czasu polskiego doczekamy się oficjalnej zapowiedzi gry Watch Dogs 2. Niestety Ubisoft ma pecha i po kilku wcześniejszych przeciekach, właśnie doczekaliśmy się kolejnego. Już teraz możemy obejrzeć zwiastun, który miał zostać pokazany wieczorem.

Przedwczoraj Ubisoft ujawnił pierwszy zwiastun gry Watch Dogs 2, która zostanie oficjalnie ujawniona dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego. Wczoraj jednak, dzięki reklamie w serwisie IGN, dowiedzieliśmy się, że produkcja ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 15 listopada bieżącego roku, a jej akcja rozegra się na terenie San Francisco. Pech nie opuszcza francuskiego wydawcy, gdyż do sieci przedostał się nowy zwiastun tytułu, potwierdzający datę premiery.

Firma regularnie usuwa kolejne materiały, ale ciągle pojawiają się nowe. Pomimo kolejnych przecieków, obecnie nie wiemy praktycznie nic na temat fabuły i rozgrywki w Watch Dogs 2. Miejmy zatem nadzieję, że wieczorna zapowiedź nie ograniczy się tylko do pokazania znanego już zwiastuna i potwierdzenia znanego już terminu premiery. Liczymy na to, że Ubisoft wyjawi trochę konkretów i być może pochwali się fragmentem gameplayu.

Watch Dogs 2 doczeka się oficjalnej prezentacji dziś o godzinie 18:00. - Watch Dogs 2 - na kilka godzin przed oficjalną zapowiedzią wyciekł zwiastun gry - wiadomość - 2016-06-08
Watch Dogs 2 doczeka się oficjalnej prezentacji dziś o godzinie 18:00.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2