Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2016, 12:12

autor: Makek

Watch Dogs 2 - wyciekł wizerunek głównego bohatera gry?

Pewien aktor zamieścił na swoim Instagramie grafikę przedstawiającą najprawdopodobniej protagonistę zbliżającego się Watch Dogs 2. Mężczyzna w opisie fotografii napisał o pracach przy przechwytywaniu ruchu (w systemie motion capture) dla głównej postaci pewnej nowej gry, oznaczonej hashtagiem #WatchDogs2.

Zdjęcie, które pojawiło się na profilu TheKingCort na Instagramie.
Zdjęcie, które pojawiło się na profilu TheKingCort na Instagramie.

TheKingCort to profil na Instagramie jednego z aktorów pracujących najprawdopodobniej przy Watch Dogs 2. Niedawno podzielił się on fotografią, na której rzekomo znajduje się główna postać najnowszej części przygodowej gry akcji od firmy Ubisoft. Post ten jest już oczywiście niedostępny, a konto TheKingCort jest teraz prywatne. W sieci jednak nic nie ginie, a cały wpis na Instagramie można wciąż obejrzeć na Twitterze użytkownika NerdLeaks, który odkrył ten wyciek. Całość należy traktować jako plotkę, jednak hashtag #WatchDogs2 w opisie zdjęcia wyraźnie daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z kontynuacją popularnej gry od Ubisoft.

Watch Dogs 2 zostało zapowiedziane w lutym tego roku, kiedy to Ubisoft opublikował najświeższy raport finansowy oraz podzielił się planami wydawniczymi na najbliższy rok. Nieoficjalna data premiery wskazuje na termin nie późniejszy niż 30 kwietnia 2017 roku. Na ten moment wszystko co wiemy o kontynuacji Watch Dogs to plotki i pogłoski, sugerujące osadzenie akcji w San Francisco czy rozwinięcie pomysłów i schematów z pierwszej części. Być może w kolejnym raporcie finansowym od Ubisoft, który powinien pojawić się 12 maja, wydawca wyjawi więcej konkretnych informacji na temat tej produkcji. Ponadto wielu wiadomości na temat Watch Dogs 2 możemy się spodziewać na zbliżających się targach elektronicznej rozrywki E3, na których Ubisoft będzie miało swoją konferencję 13 czerwca.

O kontynuacji popularnego Watch Dogs z pewnością dowiemy się więcej na zbliżających się targach E3. - Watch Dogs 2 - wyciekło zdjęcie głównego bohatera gry? - wiadomość - 2016-05-04
O kontynuacji popularnego Watch Dogs z pewnością dowiemy się więcej na zbliżających się targach E3.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2