Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2016, 19:48

autor: Góral

Watch Dogs 2 - poznaliśmy szczegóły na temat dodatków

Firma Ubisoft ujawniła szczegóły dotyczące dodatków, których doczeka się gra Watch Dogs 2 (premiera 15 listopada na konsolach). Łącznie produkcja otrzyma pięć rozszerzeń, zawierających nowe misje, kosmetyczne elementy oraz dodatkowe atrakcje do trybu co-op.

Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że prace nad grą Watch Dogs 2 zostały zakończone. Oczywiście nie oznacza to końca przygody Ubisoftu z tym tytułem, gdyż właśnie poznaliśmy szczegóły związane z przepustką sezonową. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem, to wiedzcie, że Season Pass wyceniono na 39,99 dolarów, czyli około 156 zł. Dodatkowo będzie on dostępny w Gold Edition, której ceny zaczynają się u rodzimych sprzedawców od około 280 zł (wersja PC) i 320 zł w przypadku konsol. Zanim przejdziemy do omówienia poszczególnych dodatków, przypominamy, że Watch Dogs 2 ukaże się na PlayStation 4 i Xboksie One 15 listopada, a na komputerach osobistych 29 dnia tego samego miesiąca.

Łącznie produkcja doczeka się pięciu dodatków. T-Bone Content Bundle ukaże się 13 grudnia na PlayStation 4 (na pozostałych urządzeniach miesiąc później). Zaoferuje on nowy poziom trudności Mayhem dla zadań co-op oraz niedostępnych w „podstawce” przeciwników, dysponujących zaawansowanym technologicznie uzbrojeniem. Ponadto w DLC znajdziemy ciężarówkę Raymonda „T-Bone” Kenneya (jeden z bohaterów jedynki) oraz jego strój.

Drugim rozszerzeniem będzie Human Conditions. W tym przypadku otrzymamy kilka godzin dodatkowej zabawy, dzięki trzem nowym misjom fabularnym. Ponadto deweloperzy oddadzą do dyspozycji graczy dodatkowe zadania do co-opa, w których staniemy do walki z kolejnym groźnym rodzajem przeciwników – Jammerem. W No Compromise Marcus zmierzy się z rosyjską mafią, a tryb współpracy doczeka się nowej formy rozgrywki, nazwanej Showd0wn. Oba dodatki ukażą się wiosną 2017 roku.

Watch Dogs 2 otrzyma łącznie pięć dodatków. - Watch Dogs 2 - poznaliśmy szczegóły na temat dodatków - wiadomość - 2016-11-03
Watch Dogs 2 otrzyma łącznie pięć dodatków.

Ponadto deweloperzy wypuszczą dwa mniejsze DLC. Root Access Bundle (premiera zimą) to pakiet składający się z kilku misji Zodiac Killer, nowych strojów, dodatkowej broni i skórki dla drona. Natomiast w dniu premiery podstawowej wersji Watch Dogs 2 otrzymamy Psychedelic Pack, a więc zestaw skórek dla broni i drona, malowanie na auto oraz kolejny kostium.

Watch Dogs 2 - poznaliśmy szczegóły na temat dodatków - ilustracja #3